KLM Royal Dutch Airlines připravila akci na podporu informovanosti o jejím holandském původu, a to ve stylu kultury této přátelské země. V sobotu 4. srpna zahájila dvoutýdenní kampaň pod názvem „KLM Dutch Selfie“, jejíž ústřední postavou je obří dřevák v barvách KLM, který bude po celou dobu kampaně vystaven na Andělu v Praze 5.

KLM-dutch-selfie-KV-1000x762px-CZ.jpg

Cílem je přilákat kolemjdoucí, aby se před obřím dřevákem vyfotili v holandském stylu a fotku nahráli do microsity www.klm-dutchselfie.cz , díky čemuž mohou vyhrát výlet do Amsterdamu pro dvě osoby včetně ubytování. Na místě akci v odpoledních hodinách podpoří hosteska v uniformě letušky KLM, která povedené selfie může odměnit upomínkovými předměty, případně poskytnout více informací.
 
Čím holandštější foto, tím lépe – dalo by se shrnout přání organizátorů z letecké společnosti KLM. Obří dřevák - jako symbol Nizozemska - v modré barvě KLM bude instalován na dvou místech v Praze 5 během dvou týdnů:

  • Od 4.- 9. srpna před stanici „Anděl“ metra B, Praha 5
  • Od 10. - 19. srpna na náměstí vedle kina CineStar Anděl v Praze 5

Všichni jsou vítáni, aby zapojili kreativitu a smysl pro humor a při focení si užili spoustu zábavy v holandském stylu. 

Fotku je třeba nahrát na microsite www.klm-dutchselfie.cz , sbírat lajky a soutěžit o výlet do Amsterdamu pro dva!

drevak-stanek-hosteska-IMG-20180804-111739.jpg

Amsterdam – objevte kulturního obra

Holandsko a její klenot – Amsterdam objevíte nejsnadněji letecky, a to se společností KLM Royal Dutch Airlines. Prahu s Amsterdamem spojuje letecká společnost KLM pěti lety denně. Společnost KLM obsluhuje letiště Schipol, které je pátým největším evropským letištěm co do celkového počtu přepravených osob, a je na 14. místě na světě. Počítaje pouze mezinárodní pasažéry, Schipol dosahuje páté příčky na světě. Z letiště Schipol se velmi snadno dostanete do centra města, nejlépe vlakem, jízda trvá přibližně 15 minut.

Pro dopravu po městě můžete zvolit pronájem auta. Pokud jste zákazníci věrnostního programu Flying Blue, můžete díky nasbíraným “mílím” využít zvýhodněných cen pronájmu auta nebo ubytování v síti spolupracujících hotelů. 
Amsterdam, hlavní město Nizozemska, město krásné architektury, umění, barev, tulipánů, kol a přátelských lidí patří do desítky nejoblíbenějších evropských měst. Procházky, jízda na kole či lodičky na kanálech, nebo kulturní zážitky vás čekají na každém rohu. Staleté kanály, palác Dam, muzeum Van Gogha a Rijksmuseum dýchají historii, zatímco nové muzeum EYE zobrazuje ultramoderní stranu Amsterdamu.

Líbí se vám Amsterdam? Toužíte se do Amsterdam podívat? Pak neváhejte, máte jedinečnou šanci! Zapojte se do soutěže s KLM Royal Dutch Airlines a vyhrajte výlet do Amsterdamu pro dvě osoby včetně ubytování. 

Co musíte pro výhru udělat?

  • Zajděte si k největšímu dřeváku, jaký jste kdy viděli, a vyfoťte si co nejholandštější selfie
  • Pak je nahrajte sem
  • Sdílejte svoji fotografii a nasbírejte co nejvíce označení To se mi líbí
  • 20 obrázků s největším počtem označení To se mi líbí posoudí naše porota

Vítěz získá cestu z Prahy do Amsterdamu pro dvě osoby.

Vše o soutěži najdete na stránkách www.klm-dutchselfie.cz/

drevak-vlajky-IMG-20180804-103218.jpg