Také patříte mezi hospodyňky, které mají v oblibě značku Knorr? Nedivíme se vám, výrobky Knorr jsou skutečně chutné, nápadité, a tím pádem v mnoha kuchyních nepostradatelné.

Nyní máte možnost svou oblibu této značky zúročit v soutěži „Kupte 5x Knorr a vyhrajte!“

Jak na to? Úplně jednoduše. Výhru můžete získat přímo v prodejně při nákupu. Stačí, když u sebe budete mít 5 výrobků značky Knorr a potkáte se s týmem Knorr. Od něj pak dostanete stírací los, z nichž každý je výherní. Přímo na místě tak můžete získat keramickou misku nebo poukázku na zboží v hodnotě 100, 200, 300 anebo 50 000 Kč, které vám členové Knorr týmu předají rovnou na místě.

Jestliže jste nepotkali Knorr tým, nezoufejte. I vy máte velkou šanci na pěknou výhru. Stačí, když zašlete na adresu: Soutěž Knorr, PO BOX 900, 174 00 Praha 4 pět čárových kódů z jakýchkoli výrobků Knorr a 7 500 nejrychlejších z vás získá originální keramickou misku.

O poukázku na 50 000 Kč budete hrát v případě, že odpovíte na soutěžní otázku: „Kolik dvouporcových balení instantní polévky Knorr Prima Pauza Hrášková vytvoří sloupec vysoký 1 m?“

Zúčastnit se lze se všemi výrobky Knorr! Soutěž trvá od 17. května 2004 do 18. července 2004.

Neváhejte a směle se pusťte do soutěžení. Kdo ví? Třeba se štěstí usměje právě na Vás a stanete se šťastným výhercem první ceny.

Více informací a kulinářských nápadů najdete na stránkách www.knorr.cz !

Reklama