Máte rádi vtipné soutěže, kde musíte něco vymyslet, zapojit svou hlavu, abyste získali hezkou cenu? Vytvořit si krásný účes a poslat fotku? Pak takovou soutěž tady právě pro vás máme!

Spolu se stylingovou značkou got2b a jejími novinkami got2b POWDER'ful - stylingové pudry máme pro vás tento soutěžní úkol: napište básničku, slogan, vztahující se k novince či nám pošlete svou fotku s vytvořeným kreativním účesem (pomocí přípravků got2b) a zapojte se tak do soutěže, ve které máme pro vás super ceny! Své výtvory nám pište a vkládejte pod tento článek!

got2b

Inspiraci k básničkám či sloganu najdete ve článku z rubriky vlasy.

Pro dvě z vás bude připraven balíček s deseti produkty got2b! Pokud vyhrajete, určitě s použitím těchto dokonalých pomocníků zabodujete se svým účesem!

Aby toho nebylo málo, chceme vás informovat o této celostátní super fotosoutěži, také se značkou got2b, s její horkou novinkou POWDER'ful pudrem pro objem.

Hraj o 3x poukaz na zážitek za 10 000 Kč.

got2b

Změn svůj styling a nafoukni objem do nových výšin s got2b POWDER'ful pudrem pro objem. Revoluční receptura obalí každý vlas, a vytvoří tak maximální objem již od kořínků, a to okamžitě!

Buď součástí stylingové revoluce got2b a hraj o 3x super zážitek v hodnotě 10 000 Kč od Allegria - Firma na zážitky. Kup si stylingový pudr nebo jiný produkt od got2b, vytvoř si co nejkreativnější účes, vyfoť se spolu s použitým produktem got2b a foto pošli na got2b@poznejtesvevlasy.cz. Soutěžit můžeš až se třemi fotkami od 1. 3. do 12. 6. 2011. Úplná pravidla na www.poznejtesvevlasy.cz.