5d80ada1f277cobrazek.png
Každý třetí pátek v měsíci se v Eurojackpotu hraje o skvělé věcné ceny. Jsou určené jen pro české sázející a vítěz tentokrát získá byt za 13 milionů.

Jestli zatím v kapse nemáte svůj tiket na páteční slosování evropské loterie Eurojackpot, měli byste to rychle napravit. Nejen, že se tento týden hraje o víc než 1 miliardu korun, na jednoho obyvatele naší země ještě navíc čeká speciální cena v doplňkové hře. Díky Českému pátku jeden tipující získá fantastický byt v Praze.

Skvělá zpráva také je, že se hry o byt účastníme jen my, Češi. Obyvatelé zbytku zemí, kde se Eurojackpot hraje, mají smůlu. Šance, že byt vyhrajete zrovna vy, je tak opravdu vysoká.

A o co se tedy hraje?

Byt se nachází v nové Rezidenci Pomezí, která se staví v oblíbené čtvrti Košíře na Praze 5. Navrhoval ji architekt Petr Bouřil a místo je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry. Do centra města je to pár minut a nedaleko se také nachází přírodní park Košíře - Motol.

Byt o velikosti 4+KK má úctyhodnou plochu přes sto čtverečních metrů a nechybí mu ani neopakovatelný výhled na Prahu z vlastního balkónu.

5d80adaa3828fobrazek.png

Za plný tiket byt, nebo 13 milionů

O bydlení snů si zahrajete v případě, že si vsadíte plný tiket Eurojackpotu a připojíte ještě doplňkovou hru Extra 6. Vítěz se pak určuje na základě kódů potvrzení o sázce.

Jestli už nějaké snové bydlení máte anebo se vám třeba nechce stěhovat do rušné Prahy, i tak byste své štěstí měli v Eurojackpotu zkusit. V případě, že by totiž výherce neměl o byt zájem, lze čerpat 13 milionů v hotovosti.
 
 

Reklama