sd

Vávra Hradilek je známý český sportovec, mistr světa a olympijský medailista. Nedávno si tento sympaťák otevřel v Praze vlastní podnik a my pro vás ve spolupráci s ním máme soutěž o velmi netradiční výhru – vyjížďku na kajaku po Vltavě, přímo s Vávrou.

ds

Před pouhými několika dny zakotvil v Praze na Náplavce plovoucí ostrov nazvaný Kayak Beach Bar. Jedná se o projekt populárního českého sportovce a vodáka Vávry Hradilka, na kterém strávil poslední rok a půl práce a který se konečně stal skutečností.

Jak sám Vávra představuje: „Kayak Beach Bar je unikátní projekt, který má sloužit k setkávání přátel a zároveň vnést sportovní vyžití přímo do centra Prahy a to zcela unikátním způsobem. Jedná se totiž o plovoucí „ostrov“ složený ze dvou částí. Ostrov má kapacitu až 140 osob, disponuje rozměry 40x10 metrů a celý drží nad hladinou díky plastovým plovákům od českého výrobce Železný.“

sd
Zdroj foto: RedBull

Na ostrově se nachází jednak RedBul Cola bar (první v Evropě), dále písečný kurt pro beach volejbal, jógu nebo pétanque a tím hlavním, na co je Vávra coby vodák nejvíce pyšný, je půjčovna lodí. K dispozici jsou kajaky, paddleboardy, tzv. sit on top lodě a seakajaky. Dokonce je možno zamluvit si i vyjížďky s výkladem.

A my pro vás máme jedinečnou nabídku. Ve spolupráci s Vávrou jsme pro vás připravili zajímavou soutěž. Zapojte se do ní a vyhrajte setkání přímo s Vávrou Hradilkem. Setkání proběhne v Kayak Beach Baru a výherkyně bude mít možnost svézt se s olympijským medailistou a mistrem světa na nafukovacím kajaku pro dvě osoby od české firmy Gumotex.

Co musíte pro to, abyste vyhrála udělat?

Pošlete nám na redakční e-mail redakce@zena-in.cz vaší fotku s prázdninovou tématikou, kde budete figurovat vy. Fotky můžou být klidně dvě, když si nebudete jistá výběrem :-). Důležitá je nápaditost fotografie. Redakce spolu s Vávrou vyberou šťastnou výherkyni, která bude mít o nezapomenutelný zážitek postaráno.

Své fotky posílejte do 22.7. 2016

sd

Foto: Gumotex

Reklama