Zapojili jste se do projektu www.bebevyzva.cz? Rády cvičíte? Chcete s námi prožít aktivní dopoledne a dozvědět se, jak být ještě krásnější?

Pak se zapojte do naší soutěže a vyhrajte skvělou cenu – účast na akci, kterou chystáme na sobotu 13. 7. 2013 v  pražském Fittop Wellness Centru.

bebe

Co vás čeká? Na co se můžete těšit?

bebeCvičení se opět ujme známá cvičitelka Mgr. Radka Vandasová - pokud jste se zapojily do projektu www.bebevyzva.cz, pak to je milá cvičitelka, se kterou ráno cvičíte. Pokud nebudete cvičit, pak se můžete nechat hýčkat – využít poradenství a líčení od vizážistky. K tomu vám zase připravíme spoustu dobrot jako občerstvení a milé dárečky, které si odnesete ve své tašce – určitě vám budou velmi chutnat!

Chcete se této akce zúčastnit? Pak se zapojte do naší soutěže a těšte se, že vybereme zrovna vás! Akce se zúčastní celkem 20 čtenářek, buďte mezi nimi! Soutěž najdete v naší rubrice soutěže: //zena-in.cz/sekce/souteze - nezapomeňte, že musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená, pak se můžete soutěže zúčastnit.

Těšíme se, že se naše akce vydaří stejně hezky jako ta v loňském roce. Jak probíhala, si můžete přečíst v naší reportáži:

Vše o projektu Bebe výzva najdete na www.bebevyzva.cz a v našich článcích v rubrice Příjemné vstávání

Reklama