Stalo se Vám někdy, že jste si v tu nejnevhodnější chvíli „vyrobily“ na svém oblečení nějakou viditelnou skvrnu? Myslím, že určitě ano. Každá z nás máme s tímto druhem trapasu jistě své zkušenosti.


Přijít na rande, na pracovní pohovor, do kina či divadla s poskvrněnou halenkou nebo sukní je záležitost jistě nemilá a v danou chvíli nanejvýš nepříjemná, ale s odstupem času se na tyto nehody většinou díváme s humorem a nadhledem.


A právě této „problematiky“ se týká naše soutěž. Napište nám svůj „příběh se skvrnou“. Věřte, že jím určitě pobavíte spoustu čtenářek. Nemusíte se pouštět ani do rýmování, ani do sáhodlouhých slohových prací.
Svěřte se, při jaké příležitosti se Vám takováto nehoda stala, jak jste se cítila, jakou odezvu váš poskvrněný zevnějšek vzbudil ve Vašem okolí, nestyďte se přiznat, jak jste se chtěly hanbou propadnout. Klidně popište i úspěšné či méně úspěšné pokusy, kterak jste se snažily nevítaný a zrádný flek odstranit a jak tato snaha dopadla. :o))


Nejlepší tři příběhy vyberou zástupci firmy Henkel ČR a redakce Ženy–in. A výhra skutečně stojí za to: za své vypravěčské umění můžete získat množství pracích prášků, díky kterému budete moci celý rok prát zdarma.

 

A to už určitě stojí za to. Navíc jedna náhodně vylosovaná čtenářka získá balíček s pracími prostředky bez ohledu na to, jestli byl její příběh vyhodnocen, či ne.

 

Takže, milé čtenářky. Pusťte se směle do psaní. Těšíme se na Vaše příběhy.

Soutěžit můžete ZDE .