V pondělí začíná velká hra magazínu Žena-in.cz pod názvem „Věrnost se vyplatí aneb Bohaté Vánoce se Žena-in.cz“

Hned na začátku prozradím, že hlavní výhrou je 30 000 Kč.
O co půjde, si přečtěte zde!!!

V pondělí je první školní den, a to nás upozorňuje na fakt, že Vánoce jsou pomalu na krku. Žena-in.cz tentokrát předběhla nejen výklady obchodů, ale trošku i čas.
Pokud chcete mít bohaté Vánoce, čtěte Ženu-in.

Na přelomu noci z neděle na pondělí začíná velká hra našeho magazínu „Věrnost se vyplatí aneb Bohaté Vánoce se Žena-in.cz“
Každá vaše činnost, každá otevřená stránka, každý příspěvek do diskuse nebo pod článkem, každá vložená fotografie, či citát, prostě cokoliv, co pod doménami Žena-in.cz a Porodnice.com uděláte, bude bodově ohodnoceno.

Nemusíte však samozřejmě vstávat, aby vám něco neuteklo.
Soutěž potrvá až do 10. prosince letošního roku.
Výhra nebude jen jedna a hlavně nevyhraje jen ten, kdo nasbírá nejvíce bodů…

Nechci dnes prozradit kompletní pravidla, dozvíte se je v pondělním vydání, jen vás chci navnadit.
Hlavní cenou bude 30 000 Kč od redakce Žena-in.cz, mezi dalšími výhrami je zájezd na Kanárské ostrovy, elektrospotřebič dle vlastního výběru, dámské kolo a mnoho dalších výher.
Nebojte se, že soutěž bude nudná a bude pouze jedno hlavní závěrečné vylosování. Opak je pravdou, každý týden bude mít své výherkyně.
Nebudeme skrývat, že naším cílem je rozšířit počet našich pravidelných čtenářek, takže navíc bude výrazně ohodnoceno i to, že k nám přivedete své kamarádky a naučíte je, jak „žít“ se Ženou-in.

Těšíte se?
My ano, jsme zvědaví, jak to dopadne. A protože se tato hra již nějakou dobu připravuje, můžeme vám prozradit, že podle našeho měření jsou v současné době nejaktivnější čtenářky: Evík, Kájina, Ťapina, Laila, Landriel, Dickie, Xym, vyzkumnice, hašlerka a Nanilka.

Kdo bude mít veselé Vánoce? Kdo si to podle vás zaslouží?