Pamatujete si na mýdlo s jelenem? Pak ho teď můžete vyhrát a vyzkoušet!

„Zaručeně čisté nepadělatelné jádrové mýdlo“. Kdo z nás by neznal mýdlo s jelenem…
V novém složení i balení se zhruba po roce vrací společnost SETUZA na pulty prodejen tradiční mýdlo s jelenem pro ruční praní. Výběrové jádrové mýdlo Jelen má vylepšenou recepturu a jemnou citrónovou vůni. „Zaručeně čisté nepadělatelné jádrové mýdlo“, jak pravil dobový slogan má za sebou nejméně stopadesátiletou historii.

Jelen je vhodný pro ruční praní a předpírání prádla, protože účinně odstraňuje špínu a chrání barvy i vlákna. Jádrové mýdlo je ekologicky šetrné a jím ošetřené prádlo nedráždí pokožky, takže je velmi vhodné pro alergiky a také například pro miminka, která mají ještě velmi jemnou pokožku. Mýdlo je distribuováno v ochranné fólii, takže se při manipulaci nedrolí a nemusí se balit na prodejnách.

Pod značkou Merkur nabízí firma SETUZA nejen tradiční prací prášky, ale nově i tři typy aviváží na prádlo. Koncentrované aviváže o objemu jednoho litru jsou nabízeny v modifikaci Lemon, Balsam a Flowes & Vanille. Důležitou složkou je přísada, která chrání vlákna tkanin a ulehčuje žehlení, a prádlu dodává měkkost a dlouhotrvající vůni. Cena nových aviváží se pohybuje okolo třiceti korun.

Pokud chcete vyhrát balíček s produkty společnosti Setuza, napište nám, proč rády používáte mýdlo s jelenem. Soutěž probíhá ZDE

Reklama