Mikrovlnná trouba je snad v každé domácnosti nedílnou součástí kuchyňského vybavení. Rozmrazování, ohřívání, vaření, pečení... to vše snadno a rychle s tímto pomocníkem zvládáme. Zvlášť zaměstnané ženy mají v mikrovlnce opravdu zdatného pomocníka a šetřiče času.

 

Firma Whirlpool nyní přichází s novou, vylepšenou technologií, která ještě znásobuje komfort v používání mikrovlnné trouby.

 

Tato inovace se nazývá 6. smysl.

Základem této technologie je systém řídicí logiky typu fuzzy. Po vložení pokrmu do trouby začne senzor zjišťovat jeho počáteční stav – hmotnost, teplotu, citlivost na mikrovlny, jestli je zmrazen, zchlazen nebo čerstvý apod. Podle výsledků zvolí mikroprocesor optimální výkon trouby a na displeji se objeví očekávaný čas přípravy pokrmu. Ten se může průběžně měnit, protože senzory neustále monitorují stav přípravy a mikroprocesor naměřeným hodnotám přizpůsobuje čas a výkon. Jediným stisknutím tlačítka tak získáte optimálně připravený pokrm.

 

Se 6. smyslem můžete vařit opravdu pestře. Tento systém umožňuje zapékání potravin, ohřívání hotových pokrmů, ohřívání tekutých jídel, jako jsou polévky atd.

Vyznavači zdravého stravování jistě ocení i vaření v páře. Tím se zachovají výživné látky v potravinách a rovněž zůstane zachována barva i tvar pokrmu.

 

Pro čtenářky Ženy – in je nyní připravena soutěž o mikrovlnnou troubu Axent, která obsahuje gril i výše zmíněný 6 smysl.

 

Dále k ní získáte toto příslušenství:    

otočný talíř      

držák otočného talíře    

Crisp talíř        

držák Crisp talíře    

pařák  

poklička          

kuchařka

 

Tak směle do toho, milé čtenářky. Taková výhra jistě stojí za to, abyste se o ni pokusily. Soutěžit můžete ZDE .

 

Reklama