Koncept Olympus m:robe změní způsob, jakým jste doposud zaznamenávali a přehrávali důležité momenty svého života. Spojením výhod hudebního přehrávače a digitálního fotoaparátu dokázal Olympus vytvořit jedinečný nástroj mobilní zábavy. m:robe se stane soundtrackem vašeho každodenního života. 

 

Všechna vaše dobrodružství můžete nyní zaznamenat a vzápětí ukázat všem okolo stojícím přátelům – kdekoli a kdykoli. Pokud jste více do muziky, pak si můžete pořídit verzi m:robe, která funguje výhradně jako hudební přehrávač. Oba modely mají velmi přitažlivý minimalistický design, který činí z m:robe další “nepostradatelný” doplněk, bez kterého si svůj moderní způsob života nedokážete představit. 

 

Srdce všech milovníků hudby se jistě rozbuší v rytmu hudby přenášené do sluchátek z miniaturního přehrávače m:robe MR-100. Svým bezchybným a progresivním designem upoutá tento kapesní, ultra lehký přístroj pozornost všech milovníků hudby. MR-100 potěší nejen svým tvarem a povrchem, ale i elegantním ovládáním.  Unikátní dotykové ovládání zcela odlišuje tento hudební přehrávač od jiných modelů s běžnými tlačítky a ovladači. Tato technologie poskytuje uživatelům velmi citlivé, intuitivní rozhraní pro jednoduché ovládání všech funkcí jediným prstem.  m:robe MR-100 přehrává dva standardní typy hudebních formátů - WMA a MP3.

 

Díky pevnému disku s kapacitou 5 GB lze do přehrávače uložit až 1 200 skladeb (při 128kbps ve formátu WMA). Archivace a uspořádání skladeb je úplnou hračkou. Přibalený software m:trip se dokáže postarat téměř o všechno, včetně konverze nahrávek z hudebních CD do formátu WMA. Nahrání písniček z počítače do přehrávače nemůže být snadnější: stačí jen vložit MR-100 do USB kolébky – která funguje také jako nabíječka – a soubory nahrát. Během chvíle se již můžete procházet za poslechu vaší oblíbené skupiny. Kdykoli a kdekoli.

 

 

Přehrávač m:robe MR-100 vnáší do mobilní osobní muziky zcela novou dimenzi. Na trhu se objeví počátkem roku 2005. Pro náročnější uživatele, kteří by chtěli spojit hudební prožitek s prožitkem vizuálním, připravil Olympus většího sourozence v podobě MR-500i, který dokáže spojit hudbu s pořízenými fotografiemi v audiovizuální prezentaci.

 

Olympus MR-100 – hlavní charakteristika:

·         Audio přehrávač s 5GB pevným diskem a dotykovým panelem

·         WMA a MP3 formát (cca. 1 200 skladeb při 128 kbps/skladbu ve formátu WMA)

·         V balení: sluchátka, měkké pouzdro, m:trip software, kolébka a dálkový ovladač

·         USB 2.0 Hi-Speed

 

Tento úžasný přístroj můžete teď vyhrát v naší soutěži!!!

Soutěž probíhá ZDE!!!

 

Držíme vám palce a přejeme krásný poslech!