Máte-li ráda soutěže a ráda dostáváte drahé dárky, máme pro vás dobrou zprávu! Najděte 25 obrázků a máte šanci vyhrát luxusní magický parfém GIORGIO ARMANI code luna a další krásné ceny!

Zúčastněte se naší hledací soutěže a vyhrajte luxusní parfém GIORGIO ARMANI code luna a další krásné ceny!

Pravidla

Až do soboty 2. června 2012 můžete hledat obrázek (viz foto níže), který jsme ukryli do 25 článků našeho magazínu, vydaných během posledních pětadvaceti dní. Vaším úkolem je všech 25 obrázků najít a kliknout na ně. Pokud úspěšně najdete všechny obrázky, budete zařazena do slosování o parfém GIORGIO ARMANI code luna a další dvě ceny.

sou

Abyste měli šanci na hlavní výhru, musíte nasbírat všech 25 obrázků!

Ceny v soutěži

  • 1. cena: magický parfém GIORGIO ARMANI code luna (více o parfému zde: Code Luna: Skrytá tvář měsíce). K šanci na získání této ceny musíte najít všech 25 obrázků.
  • 2. cena: balíček GARNIER FRUCTIS obsahující posilující šampon a posilující balzám pro suché a poškozené vlasy. K šanci na získání této ceny musíte najít včech 25 obrázků.
  • ruze3. cena: mýdlové růžičky Fleur de Santé v dárkovém balení. K šanci na získání této ceny musíte najít alespoň 15 obrázků.

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články, které vyšly v průběhu posledních 25 dní, tedy od 5. května 2012, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná 30. května v 11.45 hodin a končí v sobotu 2. června ve 17.45 hodin. Začátkem příštího týdne vylosujeme výherkyně!

Reklama