Najděte luxusní kosmetickou kazetu Schwarzkopf BC Bonacure a vyhrajte ji! Pravidla jsou jednoduchá. Šanci máte do 27. dubna 2011!

Zahrajte si soutěž o luxusní kosmetickou kazetu BC Bonacure!

Pravidla

Celkem v dvaceti článků magazínu, které vyšly od 15. dubna 2011, jsme ukryli obrázek, který vidíte pod tímto odstavcem. Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

bc bonacure

O co hrajeme?

V soutěži je jedna luxusní kosmetická kazeta Schwarzkopf BC Bonacure. Podobně jako pokožka tak i vlasy potřebují dlouhodobou terapii pro zachování krásy. BC Bonacure je první a jedinečný systém péče o vlasy, který poskytuje individuální terapii s cílem dosáhnout dlouhotrvající krásu vlasů jejich ošetřením do hloubky. Hloubková a dlouhodobá účinná terapie řeší podstatu problému, nesnaží se pouze zamaskovat vady rychlým řešením.

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 15. dubna 2011, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!
Soutěž začíná právě teď (20. dubna 2011 ve 12.30 hodin) a končí příští středu, tedy 27. dubna 2011 v 9.00 hodin dopoledne. Až soutěž skončí, vylosujeme vítězku. Hodně štěstí!

Reklama