Sbírej erby ze zadní etikety Vína Valtice, vyber si sommelierské vychytávky a získej certifikát sommeliera Vína Valtice.

Řada vín Víno Valtice pro vás připravila velkou spotřebitelskou soutěž! Soutěž probíhá v termínu od 12. 9. 2005 do 12. 12. 2005 (včetně).

Soutěžit nemusíte jen jednou, můžete se jí zúčastnit i několikrát.

Soutěž se vztahuje na všechny odrůdové značky Valtice - Müller Thurgau, Veltlínské zelené, Rulandské bílé, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Tramín, Frankovka, Svatovavřinecké, Modrý Portugal, Cabernet Sauvignon, Zweigeltrebe a Rulandské modré.

Jaké jsou podmínky účasti v soutěži, o co v ní jde?

Po zakoupení vína značky Vino Valtice odlepte zadní etiketu z láhve a vystřihněte erb. Erb nalepte do vyznačených políček na soutěžní kartičku, která je součástí visačky. Po nasbírání příslušného počtu erbů vyberete cenu, o kterou máte zájem. Soutěžní kartičku s vyznačenou žádanou výhrou s příslušným počtem erbů z lahví Vína Valtice zašlete nejpozději 12. 12. 2005 na adresu Víno Valtice, P.O.Box 141, 158 00 Praha 58, v řádně ofrankované obálce, s čitelně vypsaným jménem, příjmením a úplnou adresou odesílatele.

 

 

Kolik erbů musíte nasbírat, abyste získali cenu?

2 erby – získáte nálevku na víno

5 erbů – získáte otvírák na víno celokovový

7 erbů – kroužek drop stop

9 erbů – zátku na víno

40 erbů – dárkovou kazetu sommelierských potřeb

 

Hlavní cenou je program s názvem "Sommelierem Vína Valtice" celkem pro 40 osob.

Součástí hlavní výhry jsou tři zájezdy na Moravu do oblasti Valticka spojené s poznáváním Moravy a jejich tradic a dále se sommelierským programem a možností získat certifikát "Sommelier Vína Valtice". Hlavní výhra je vždy pro 2 osoby. 10 nejaktivnějších, tedy ti, kteří zašlou v průběhu celé Soutěže nejvíce erbů, získá automaticky hlavní výhru. Pokud bude více nejaktivnější soutěžících se stejným počtem zaslaných erbů, bude vybráno prvních 10 osob podle data odeslání. Z ostatních soutěžících, kteří zašlou minimálně 2 erby, bude vylosováno dalších 10 osob, které také získají hlavní výhru.

Jak se o výhře dozvíte? 
Vyhodnocení Soutěže provádí společnost Soare Sekt a.s. (distributor řady vín Víno Valtice)

Vše o soutěži se dozvíte na stránkách www.vinovaltice.cz

Reklama