smrti napospasKarel Roden je snad nejznámější soudobý český herec, který je obsazován hojně i západní produkcí. My pro vás máme soutěž o pět dévédéček s filmem Smrti napospas, kde si zahrál jednu z hlavních rolí.

Smrti napospas

Americká filmová producentka Marie ví o svojí rodině jen to, co se dá vyčíst z několika lejster a černobílých fotografií. V dětství byla adoptována, což jí zajistilo celkem bezstarostný život v bohaté Americe, geny jí ale pořád táhnou daleko na východ. Proto přijíždí do Ruska. Do domu, v němž byla za podivných okolností zavražděna její biologická matka. Všichni místní chasníci rádi vyprávějí báchorky o prokletí tohoto děsivého domu, Marii ale zvědavost nedovolí couvnout. O život jí brzy začnou usilovat tajemné síly a záhadný Nicolai (Karel Roden)...

Soutěž!

Pravidla soutěže o pět dévédéček s filmem Smrti napospas jsou jednoduchá. Celkem do 15 článků a novinek v magazínu jsme ukryli fotku Karla Rodena z tohoto filmu (viz obrázek pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny fotky najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků vydaných od 19. července 2010.

klikni na Rodena

Připomínám, že abyste měly šanci na výhru, musíte nasbírat všech patnáct obrázků!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 19. července až do 23. července 2010, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná právě teď (pátek 23. července) ve 13.00 hodin a končí v pondělí 26. července v 9.00 dopoledne. Během pondělka vylosujeme výherce. Hodně štěstí!

Reklama