Dánská společnost ECCO® nabízí na českém trhu nejenom pohodlnou obuv pro ženy, děti a muže, sportovní obuv Receptor a golfovou obuv, ale také praktické doplňky – čisticí prostředky, ponožky, peněženky a samozřejmě také kabelky. A právě nyní máte možnost si zasoutěžit o kabelku ECCO Barcelona ve vínově červené barvě z nové kolekce podzim/zima 2005. Stačí zodpovědět jednu soutěžní otázku uvedenou na konci tohoto článku.

 

V aktuální jarní a letní kolekci jistě neodoláte kabelkám ECCO Casual Mix, ECCO Vibration nebo ECCO Shark. Všechny zmíněné kabelky jsou praktické a módní zároveň, nechybí jim například vnitřní kapsičky na mobilní telefon a doklady. ECCO Casual Mix je jednoduchá kabelka, která je k dostání v několika barevných kombinacích. Má nastavitelný popruh na rameno a kontrastní textilní podšívku, která umožní snadnou orientaci.

ECCO Vibration je sportovní a zároveň velice jednoduchá kabelka, která je přímo stvořená k odpoledním procházkám nebo pro večer v kině. Také je k dostání v několika barevných kombinacích. Poslední zmiňovaná kabelka ECCO Shark je plná ženskosti a sebejistoty. Má odvážný design upoutávající pozornost díky kontrastu semiše a pryže. Je to kabelka plná dynamiky, zvláště pro ženu, která sleduje módní trendy. Ke všem zmíněným kabelkám si můžete pořídit i stejně ladící obuv pro volný čas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Značkové prodejny ECCO® naleznete na následujících adresách: Na Příkopě 7, Palác Flora a Metropole Zličín.               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soutěž o kabelku probíhá zde!

 

 

 

Reklama