Pro šťastné výherce připravila Sazka ve spolupráci s CK Fisher speciální „cestovní“ poukazy v hodnotě
500 000 Kč. A navíc, každý výherce dostane absolutní svobodu v plánování své cesty. Půl milionu tak můžete použít zcela dle libosti. Nebudete limitováni katalogovou nabídkou, itinerářem ani časovým rozvrhem – jedinými stropy jsou půlmilionový rozpočet a vaše fantazie.


Že si to nedokážete představit? Přinášíme vám příběhy několika našich výherců, kteří si své cestovatelské sny už splnili a na další se chystají.
 
Exotická Keňa i dokonalé sjezdovky
Díky výhře v soutěži Cesta kolem světa bude mít do konce života na co vzpomínat pan Petr, který část své výhry využil na exotickou cestu do Keni. Během ní s manželkou navštívili safari, což se pro ně stalo nezapomenutelným zážitkem. Měli štěstí, a tak si mohli z velké blízkosti prohlédnout slony, lvy či zebry. Samozřejmě si užili i krásně teplé moře a na vlastní oči viděli bílou pláž jako z filmu.

Další výherce Cesty kolem světa naopak zamířil na svah. Pan Jan si se svou manželkou užil dokonale upravené sjezdovky s výhledem na nejvyšší horu Evropy – Mont Blanc. Oba jsou učitelé zeměpisu, ale na vlastní oči jej měli možnost vidět až díky štěstí ve hře Cesta kolem světa. Svou výhru čerpali po částech, a tak se mohli vydat i do Španělska či Toskánska. Tam je ohromila překrásná historická města s unikátní architekturou a tradicí pěstování nejlepších vín na světě. Ocenili také vynikající toskánskou kuchyni. Ještě se chystají do Japonska.

Také jste se zasnili? Tak si nezapomeňte vsadit Eurojackpot a můžete proměnit vaše cestovatelské sny v realitu. Cesty kolem světa losujeme od 9. února do konce dubna.

Více informací o soutěži Cesta kolem světa naleznete na stránkách Eurojackpot.cz/kolem-sveta  

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Reklama