Dolce gustoMáte rády šperky? Jste milovnice kávy? Baví vás soutěže? Pak máme pro vás radostnou zprávu!

Milé čtenářky, chceme vám představit krásnou, napínavou a poutavou soutěž. Jakmile se do soutěže zapojíte, zjistíte, jak je lákavá. Soutěž pořádá značka NESCAFÉ Dolce Gusto, se kterou můžete vyhrát nádherný šperk.

Celá soutěž je popsána na stránce o soutěži: www.vyhrajtegustosperk.cz – zde také najdete podrobná pravidla a popis výher, které můžete vyhrát!  

Soutěž trvá od 3. 3. 2014 do 27. 4. 2014. Soutěží se 24 hodin denně o garantovanou výhru. A v 10 soutěžních hodinách denně o středně velké ceny, a to od 10.00 do 20.00 každý den!

Jak se do soutěže zapojit?

V době konání soutěže musíte zakoupit jakékoliv balení kapslí NESCAFÉ Dolce Gusto nebo stroj na přípravu kávy (automatický i manuální) téže značky, čímž nasbíráte minimálně 7 soutěžních bodů. 

Dolce gustoV soutěžních baleních kapslí je zevnitř obalu natištěn unikátní dvanáctimístný kód, který můžete využít pro sbírání bodů v této soutěži. V soutěžních baleních strojů je tento kód umístěn v servisní knížce.

Výherce, který má na kontě více než 7 bodů, po doložení účtenek za nákup kapslí i strojů obdrží speciální kód, pomocí kterého si na www.trollbeadscz.com vybere korálek/korálky v odpovídajícím počtu.

Pokud nasbíráte kódy odpovídající sedmi a více bodům (dle klíče dále uvedeného) a budete chtít začít soutěžit o hmotnou výhru, musíte zaslat aktivační SMS, nebo po zadání přihlašovacích údajů kliknout na tlačítko „chci soutěžit“ na webových stránkách www.vyhrajtegustosperk.cz v ČR nebo www.vyhrajtegustosperk.sk v SR.

Soutěžící, který zašle kódy odpovídající sedmi a více bodům (dle klíče dále uvedeného), získává automaticky garantovanou výhru bez ohledu na to, zda se v soutěži již aktivoval, nebo ne. Kód pro uplatnění této výhry mu bude zaslán SMS zprávou na číslo, ze kterého zaslal soutěžní SMS, nebo e-mailem.

Je to jednoduché a výhry tak krásné!

Garantovaná výhra

Za nasbíraných a zaevidovaných 7 bodů prostřednictvím SMS zprávy nebo WEB formuláře získává každý soutěžící garantovanou výhru ve formě 25% slevy na nákup na e-shopu Trollbeads (www.trollbeadscz.com).

Hlavní výhra

V každé soutěžní hodině, tedy mezi 10.00 a 20.00 každý den soutěže, vyhrávají první dvě doručené aktivační  SMS/WEB zprávy, a to výhru stanovenou podle počtu bodů na kontě:

  • Dolce gustomá-li výherce 7 bodů na kontě, vyhrává základní náramek s karabinkou a dvěma korálky (růžový a kávové zrno; dále jen „základní sada“)
  • má-li výherce 8 bodů na kontě, vyhrává základní sadu a speciální kód, který mu umožní získat navíc jeden další korálek ze soutěžní selekce korálků na e-shopu www.trollbeadscz.com dle jeho výběru;
  • má-li výherce 9 bodů na kontě, vyhrává základní sadu a speciální kód, který mu umožní získat navíc dva další korálky ze soutěžní selekce korálků na e-shopu www.trollbeadscz.com dle jeho výběru;
  • a dále obdobně, až do dosažení maximálního počtu 14 bodů, který soutěžícímu umožní k základní sadě získat až sedm dalších korálků ze soutěžní selekce korálků na e-shopu www.trollbeadscz.comdle jeho výběru.

Pozor! Soutěžící je povinen uschovat si všechny doklady o nákupech a obaly od zakoupených kapslí po celou dobu trvání soutěže a pořadatel má právo si je vyžádat ke kontrole.

Dolce gusto

Vše najdete na www.vyhrajtegustosperk.cz

Reklama