Essenté je špičková česká kosmetika, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie. A vy můžete na našich stránkách až do neděle soutěžit o tři zklidňující krémy.

Její kosmetické přípravky stimulují kožní buňky k vlastní tvorbě kolagenu a elastinu. To přispívá ke správné funkci pokožky, ovlivňuje její zdraví a zabraňuje předčasnému stárnutí. Na kosmetickém blogu najdete tipy, rady a spoustu inspirace, jak správně pečovat o pleť.

krém EssentéVýherkyně soutěže získají Essenté Zklidňující krém, lehký a rychle se vstřebávající krém, který je určený zejména pro problematickou a k akné náchylnou pleť jako účinná prevence zánětlivých projevů. Problematické oblasti ihned zklidňuje, intenzivně hydratuje vysušenou pleť, pomáhá s obnovou běžných funkcí pokožky. Reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu a zmatňuje pleť. Viditelně zlepšuje strukturu pleti. Velmi dobře je snášen i atopickou pokožkou.

Soutěžní otázka: 

Jaký účinný peptid obsahuje Essenté Zklidňující krém? Tento peptid chrání pokožku před napadením mikroby a snižuje riziko infekce kůže.

a) Telangyn peptide

b) SNAP-8™ peptide

c) Bodyfensine peptide

Nápovědu naleznete na stránkách www.essente.cz

Soutěžit můžete do nedělní půlnoci. Správnou odpověď zasílejte na redakce@zena-in.cz, do předmětu, prosím, uveďte heslo Essenté a přidejte váš NICK. Soutěž bude vyhlášena v průběhu pondělního dne.

logo Essenté

Reklama