Milé čtenářky, nejspíš se zodpovědně staráte o své zdraví, ale zcela určitě máte také mlsné jazýčky. Vězte, že když si dopřejete zdravou a chutnou snídani, můžete teď navíc vyhrát lákavou cenu.

bebe

O co se hraje?

BeBe si pro vás přichystalo soutěž o dvoudenní pobyt na jachtě pro dva! Každý týden bude zvolen jeden výherce.

Kapitán lodi přivítá dvojici výherců sklenkou sektu. Po celodenní plavbě si výherci vychutnají vynikající večeři v maríně a noc stráví přímo na jachtě. Druhý den začnou extra snídaní na jachtě a po plavbě zakončí den opět večeří v místní restauraci.

Jak hrát a vyhrát?

Stačí si koupit jakékoliv balení sušenek BeBe Dobré ráno s libovolnou příchutí a uschovat si účtenku. Pak pošlete SMSku s originálním snídaňovým sloganem. SMS posílejte ve tvaru: BEBEmezeraSNIDANOVYSLOGANmezeraJMENOmezeraPRIJMENImezeraDATUMNAKUPU na číslo 9030903.

bebe

Např. BEBE DOBRA SNIDANE JE S BEBE POVZBUDI PRATELE I TEBE PAVEL NOVAK 21.3.2010.

Jedna zpráva stojí tři koruny.

A pak už stačí doufat, že vybere odborná porota tvořená ze zástupce pořadatele, organizátora a nezávislé odborné veřejnosti, právě ten váš.

S každým dalším zakoupeným výrobkem (a každou další účtenkou) můžete hrát znovu. Pokud vyhrajete, přijde vám oznámení smskou a poštou pak dorazí poukázka.

Soutěž probíhá od 15. března 2010 do 25. dubna 2010. Úplná pravidla soutěže a podmínky výhry jsou k dispozici na infolince 844 111 115 nebo na webových stránkách www.extrasnidane.cz

Reklama