5f6b1a9abf84efb-2-.jpg

Dechberoucí virtuální realita Dinosauři VR vám umožní poprvé v životě se tváří v tvář setkat s největšími giganty, kteří kdy chodili po naší planetě. Pocítíte, jak se vám třese země pod nohama, když kolem prochází některý z ankylosaurů, triceratopsů a pteranodonů a zažijete až příliš blízké setkání s obřím Tyranosaurem rexem. Možná ucítíte i jeho dech, ale zcela určitě se ho dotknete nebo on vás?

To vše a mnohem více můžete zažít v nově otevřené virtuální realitě, která se řadí mezi ty nejmodernější v celé Evropě. Dinosauří VR najdete v outletovém centru Premium Outlet Prague Airport, a i proto s návštěvou neváhejte. Můžete zde nakoupit skvělé značky za opravdu výhodné ceny.

Nyní můžete dokonce vyhrát 2x voucher na vstup zdarma. Stačí se zapojit do soutěže a odpovědět na soutěžní otázku: Jak dlouho trvá zážitková hra Dinosauři VR pro jednoho hráče? Nápovědu najdete na www.pop.cz.

Odpověď mohou do komentářů napsat registrované uživatelky s kompletně vyplněnými údaji včetně telefoního čísla do středy 30.9.2020.

Reklama