Celá soutěž (mnohým již známá) spočívá v tom, že po celý tento týden a příští pondělí budete muset najít a kliknutím „sebrat“ symboly na stránkách Ženy-in, které budou každý den přibývat. Celkem se po celých šest dní zobrazí 150 symbolů, každý všední den to bude dvacet pět. Symboly přibývají pouze ve všední den, ale soutěžit a sbírat můžete samozřejmě i o víkendu.

 

Celou soutěž zaštiťuje droxi drogerie, kterou jistě všichni znáte. droxi drogerie se zabývá také zpracováním digitálních fotografií, a tak se stala partnerem celé této zábavné soutěže. Pokud chcete jejich služby využít, je to jednoduché. Stačí si na stránkách www.droxi.cz v sekci http://foto.droxi.cz/ vložit přes internet své fotky v elektronické podobě, zvolit si velikost fotografií a zvolit si droxi drogerii ve vašem okolí, kde si fotky vyzvednete. Snadné, že?

 

Co můžete v této soutěži vyhrát??? Pro nejrychlejší sběračku či sběrače symbolů je připraven digitální fotoaparát Olympus C-160. Aby to ale ostatním nebylo líto a měli větší šanci - tuto cenu mohou také získat, když seberou minimálně 50 symbolů. Dalšího výherce vybereme spolu se zástupci droxi drogerie náhodným výběrem právě ze skupiny soutěžících, kteří budou mít do ukončení soutěže nasbíráno minimálně 50 symbolů.

Ale i když seberete pouze jeden symbol, můžete vyhrát. Pro dalších pět soutěžících jsou připraveny drobné dárky, které je určitě potěší.

 

Vše o soutěži se dozvíte v pravidlech soutěže, čtěte je pečlivě. Na soutěžní stránce najdete on-line pořadí všech soutěžících a můžete si zkontrolovat své aktuální skóre a porovnat si je s ostatními. Soutěžní stránku najdete zde.

Žena-in a droxi drogerie vám přejí hodně štěstí!

 

Reklama