Jak zpívá slavný ruský bard Vysocký: „Lepší než hory mohou být jenom hory, kde jsem ještě nebyl." Hory jsou zkrátka úžasné - člověk si před jejich monumentální krásou připadá malý a nepatrný.

Mezi zástupy hor se nachází některé, o nichž snad každý horolezec či cestovatel sní, pokud už je náhodou nepokořil. Hory slavných jmen - superstar mezi horami. A právě ty budete mít v dnešní soutěži poznat.

Do 10:30 pro Vás schovám ve článcích (ne v novinkách) tohoto dne fotky hor a označím je hora", aby se Vám nepletly s ilustračními fotografiemi a jinými soutěžemi. Vaším úkolem je najít je a poznat, o jakou horu (ne pohoří, ale přímo horu) se jedná. Celkem bude fotek pět a v článcích zůstanou - nebudou mizet (ještě jednou pozor - nepleťte si je s ilustračními fotografiemi ve článcích - ty nejsou označeny žádným nápisem!).

Do tohoto odkazu (klikni), ne pod články ani ne pod tuto novinku, napište názvy článků, ve kterých jste fotky našla, a jména hor. Odpovědi piště všechny najednou, odpovědní okénko se Vám otevře jen jednou!

Soutěžit můžete od toho okamžiku do zítřka do 8:00, pak se dozvíte jméno vítězky, která získá deodorant Fa Natural & Pure !

Hodně štěstí :).