Atrium Flora připravilo další letní akci s názvem Selfie mánie. Pokud toužíte po celodenním nakupování, při němž ze své peněženky neutratíte ani korunu, neváhejte a zasoutěžte si až do 13. září o den snů v podobě nákupů na účet obchodního centra Atrium Flora.

K tomu, aby se štěstí usmálo právě na vás, je potřeba mít instagramový účet, udělat si kdekoliv v OC Atrium Flora „selfíčko“ a nezapomenout fotku označit @atriumflora a #selfieflora. Čím originálnější a ulítlejší fotku pořídíte, tím se vaše šance na výhru zvyšuje. Ambasadorkou celého projektu je známá moderátorka z TV Nova Silvie Miklošová.

Selfie mánie

Hlavní vítěz si 26. září užije svůj den snů na Floře, kde si nakoupí v minimální hodnotě 10 000 Kč. Dále bude na Facebooku vybráno 10 výherců, kteří obdrží dárkové tašky od partnerů akce. Pro každého soutěžícího je navíc během soutěže připraven i malý dárek. Stačí ukázat fotku zveřejněnou na Instagramu v infostánku Atria Flora a podepsat pravidla soutěže. Soutěžit mohou všichni zájemci starší 13 let. Soutěž probíhá od 1. srpna do 13. září 2015.

Selfie mánie

Kompletní informace o soutěži se dozvíte na webových stránkách www.atrium-flora.cz nebo na www.facebook.com/AtriumFlora.

Reklama