Máte rádi zmrzlinu Magnum? Máte rádi čokoládu? Pak je probíhající soutěž se zmrzlinou Magnum pro vás jako stvořená! Ukažte své znalosti čokolády v Magnum kvízu a vyhraj jedinečné Magnum ceny!

Vyplňte Čoko kvíz a vyhrajte!

Magnum kvíz obsahuje sedm otázek týkajících se lahodné čokolády a exkluzivních výrobků značky Magnum. Ke každé otázce je na výběr ze tří možností, ale správná je pouze jedna z nich. Pokud si nebudete nějakou odpovědí jistí, stačí se projít čokoládovým světem na stránkách Magnum. Tam se dozvíte vše, co potřebujete, a ještě mnohem víc o lahodné čokoládě a skvělých zmrzlinách Magnum. Osmá otázka kvízu je otázka prémiová. To abychom věděli, jak vám výrobky Magnum chutnají, odpověď na tuto otázku se nezapočítává do celkového vyhodnocení. Je však nutné na ni odpovědět.

 

Pozor, před odesláním kvízu nezapomeňte vyplnit svoje jméno, příjmení, adresu bydliště a e-mailovou adresu, abychom v případě vaší výhry věděli, kam ji poslat.

 

Po odeslání vyplněného kvízu se vám správné odpovědi nezobrazí, zůstanou až do konce soutěže záhadou. Ale pokud chcete přijít záhadě na kloub, projděte se po Magnum čokoládovém světě, kde odpovědi na své otázky najdete.

 

Hra trvá od 1. 7. 2008 do 31. 8. 2008, takže se můžete ještě tento týden zúčastnit, máte poslední šanci!

O co se hraje????

 

V soutěži je možné vyhrát mobilní telefon LG Chocolate a čokoládovou masáž pro dvě osoby.

 

Rozdělení výher je následující:

·         1x mobilní telefon LG Chocolate v prvním kole

·         2x mobilní telefon LG Chocolate v druhém kole

·         13x čokoládová masáž pro dvě osoby v prvním i druhém kole

 

Soutěžní kvíz naleznete ZDE.

 

Reklama