Biotherm, odborník na biologické pochody pleti od roku 1952, se vrací na pole péče proti stárnutí pleti a představuje péči proti vráskám nové generace. Rides Repair je první dermobiotická péče proti vráskám s dlouhodobým účinkem.*
Biotherm tak vyvinul péči, která nepůsobí pouze na povrchové vrásky, ale je hloubková a účinkuje proti vzniku vrásek. Právě to je principem dermobiotických přípravků proti vráskám.

Dermobiotická kosmetika: Kosmetika Biotherm vytvořená pro povzbuzení buněčného života [biotic] hluboko v pleti [dermo], a to každý den. Jejím cílem je prodloužit mládí pleti.

Dál než klasická péče o pleť
Dermobiotická kosmetika je exkluzivní záležitostí značky Biotherm. Díky dvaceti letům základního výzkumu a nejnovějším pokrokům ve výzkumných technikách, zejména v oblasti molekulární biologie, se biologům z laboratoří Biotherm podařilo prokázat jedinečný potenciál přísady, která je vlajkovou lodí značky, Čistého termálního planktonu.
Poté, co analyzovali přes 40 000 genů, prokázali biologové z laboratoří Biotherm schopnost těchto mikroorganismů, které jsou více než 3 miliardy let staré, povzbuzovat uvnitř buněk enzym „života pleti“ (MnSOD). Vědci je občas nazýván „klíčem k věčnému mladí". Tento vzácný a jedinečný mikroorganismus přispěl ke zrodu nové generace pleťové péče: dermobiotické kosmetiky.
S využitím poznatků o dermobiotické kosmetice při tvorbě péče proti vráskám vznikají výrobky, které neúčinkují pouze po počáteční aplikaci, ale působí delší dobu. Pleť tak zůstává dlouhodobě mladá.

Jedinečná účinnost kosmetiky Biotherm
Účinnost kosmetiky Biotherm je možné pozorovat nejen po počáteční aplikaci. Trvá až jeden měsíc poté, co péči přestanete používat. Biotherm šel dál, než je u testování produktů běžné, a vyhodnocoval působení kosmetiky i jeden měsíc po skončení jejího používání. Díky tomu bylo možné ukázat, jak Čistý termální plankton znovu aktivuje biologické mechanismy v kůži.

Klinicky prokázaná účinnost:*

 
  
  
Po počátečním použití denního krému Rides Repair jsou vrásky nejen méně výrazné, pleť je i viditelně omlazená a výsledky přetrvávají.

Ženy dokládají účinnost řady Rides Repair:**
• Vrásky jsou dlouhodobě méně výrazné: 85 %
• Pleť je viditelně omlazená: 90 %

Čistý křemík
Přípravek Rides Repair Pur Silicium je založený na přírodní přísadě, čistém křemíku, což je účinná aktivní přísada proti vráskám obsažená v přípravcích dermobiotické péče.
Čistý křemík je známý svým účinným působením proti vráskám a byl v centru pozornosti bádání biologů z laboratoří Biotherm po několik let. Řada Rides Repair obsahuje vysokou koncentraci čistého křemíku v minerální i organické formě, protože sehrává důležitou roli v organizaci a stabilizaci kožních tkání tím, že umožňuje jejich regeneraci a tím jim pomáhá aktivně bojovat s vráskami.***

* Klinická studie prováděná na 29 ženách. Povrch s vráskami byl zkoumán po použití denního krému Rides Repair Pur Silicium pro normální a smíšenou pleť během dvou týdnů a měsíc poté, co péče skončila.
** Jednoměsíční domácí spotřebitelský test s denním krémem Rides Repair Pur Silicium pro normální a smíšenou pleť, 150 žen ve věku 35 až 40 let.
*** Test in vitro.

 
Viditelná účinnost, které se můžete dotknout
Rides Repair je péče proti vráskám s okamžitým a viditelným účinkem, za kterým stojí její aktivní složení. To ženám zajistí:

Okamžitý jas – minerální křemík má takové optické vlastnosti, které odráží světlo a zjemňují ho. Vrásky, opticky zjemněné teplým, měkkým světlem, jsou viditelně méně výrazné.
Okamžitý hydratující účinek proti vráskám – zvláčňující látky kombinované s kolagenem se vpíjí do povrchových tkání, hydratují je a dodávají pleti vzhled mladistvé plnosti.

Kompletní řada proti vráskám

Účinnější boj proti vráskám

Rides Repair Pur Silicium denní krém
Intenzivně snižuje viditelnost vrásek, silně regenerační a vyhlazující
Kombinace vysoce koncentrované aktivní účinné přísady proti vráskám – čistého křemíku – s dermobiotickou technologií. Vrásky jsou nejen méně výrazné už po počáteční aplikaci, ale pleť zůstává dlouhodobě mladá.
Je k dispozici ve variantě pro suchou pleť a pro normální a smíšenou pleť.

 


Péče pro citlivá místa

Rides Repair Pur Silicium oční
Intenzivně snižuje viditelnost vrásek, vyhlazuje oblast očí
Jedinečná aktivní přísada hydroxyproline, aminokyselina, která zlepšuje odolnost tenké a citlivé pokožky v okolí očí (třikrát tenčí než kůže na tvářích), kombinovaná s dermobiotickým složením účinně snižuje viditelné „crow’s feet“ a omlazuje oblast očí.

 

 

Regeneruje ve spánku

Rides Repair Pur Silicium noční
Intenzivně snižuje viditelnost vrásek, účinný revitalizační noční krém
Tento regenerační noční krém proti vráskám intenzivně snižuje viditelnost vrásek. Repair Complex, který je v tomto nočním krému hostující hvězdou, se získává pomocí biotechnologických technik. Stimuluje buněčnou aktivitu, pomáhá buňkám opravovat poškození (zejména poškození plynoucí z UV záření) a pomáhá chránit DNA. Trojí účinnost se pojí s dermobiotickým složením ve společném boji se stárnutím pleti.
Je k dispozici ve variantě pro suchou pleť a ve variantě pro normální a smíšenou pleť.

Doporučené ceny

Rides Repair Pur Silicium denní ... 1790 Kč / 2300 Sk
Rides Repair Pur Silicium noční ... 1890 Kč / 2400 Sk
Rides Repair Pur Silicium oční ... 1190 Kč / 1530 Sk

Více informací o výrobcích Biotherm naleznete ZDE

O výrobky Biotherm můžete soutěžit ZDE
 

Reklama