Foto: Kosik.cz

Svému jménu Big Boy kalendář opravdu dostál, protože váží neuvěřitelných 1,175 kg, a to je už nějaká dávka dobrot! Předávkování cukrem se ale rozhodně bát nemusíte. Big Boye vyrábí stejnojmenná česká firma, která se zaměřuje na výrobu čokoládových a oříškových dobrot té nejvyšší kvality, a hlavně bez zbytečně přidaných cukrů, barviv nebo konzervantů. Není proto divu, že jejich výrobky zbožňují sportovci a lidé s aktivním životním stylem. Ořechy praží na sucho bez oleje a dodavatele pečlivě vybírají z řad malých lokálních pěstitelů z celého světa s certifikací fairtrade. Můžete si proto pochutnat na kakau od farmáře z Ugandy nebo kešu oříšcích z Vietnamu.

Ve 24 okénkách Big Boye najdete sladké překvapení na každý den, které potěší všechny velké i malé mlsouny. A protože Košík.cz myslí na své zákazníky a chce jim dopřát pohodové Vánoce, tak v rámci svého hesla „Jednoduše pro všechny“ přidal dovnitř i dárek navíc, který vám udělá radost pod vánočním stromečkem.

Co v adventním kalendáři Big Boy najdete?

4 x 50 g mléčná čokoláda s lískovými ořechy
4 x 50 g čokoláda slaný karamel s arašídy
4 x 50 g bílá čokoláda s malinami
4 x 50 g hořká čokoláda s pistáciemi
1 x 200 g krém Crispy pecan
4 x 25 g krém lískový ořech s mléčnou čokoládou a proteinem
3 x 25 g krém arašídový krém s bílou čokoládou a jahodami

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Do komentáře nám napište, jaké dárky jste nejraději dostávaly na Mikuláše, když jste byly malé. Případně jaké dárky dostávají nejraději vaše děti či vnoučata.

Komentovat můžete do 2. 12. 2020 do půlnoci.

Zúčastnit se mohou pouze registrované čtenářky s kompletně vyplněnými osobními údaji. Registrovat se můžete zde.

Foto: Kosik.cz

Reklama