Pět tisíc korun není málo ani moc. Můžete si za to pořídit mobil, nebo třeba plavky, sukýnku, sáčko, kabelku, botičky, hezké spodní prádlo, prostě co vás napadne. Naše redaktorka Markéta ze sebe vychrlila množství věcí, co by si za to pořídila, a nechala se unést kulometem slov.  

A přesně to si jedna z vás bude moct příští středu říkat také. Vyhraje totiž 5 000 Kč. 

A jak? Jednoduše přijde na náš magazín, pobude tu a bude mít štěstí. 

Aneb pravidla: 

Každou hodinu – od středy 18. 5. 2005, 10:00 do středy 25. 5. 2005 9:59:59 každá z vás může získat jedno číslo. Stačí přijít na Žena-in.cz a přihlásit se. 

Seznam vámi získaných čísel najdete od zítřka na tomto místě. 

Ve středu 25. 5. 2005 v odpoledních hodinách redakce vylosuje 50 čísel z celkového počtu.

V případě, že více  vylosovaných čísel bude patřit jednomu uživateli, bude se brát v úvahu pouze jedno a  losování bude pokračovat až do doby, než bude vylosováno 50 unikátních uživatelů. 

Mezi 50 vylosovanými rozhodne počet sesbíraných bodů za týden. Přičemž jeden bod je za každou otevřenou stránku na magazínu Žena-in.cz.  

Dalších 5 náhodně vylosovaných obdrží drobné ceny. 

Výherce bude osloven vzkazem a v případě, že nám do 24 hodin od oslovení neposkytne číslo účtu, výhra propadne ve prospěch redakce. 

Tak zítra nezapomeňte na to navštívit nás a taky se nezapomeňte podívat do výloh, zda tam na vás ten váš vytoužený kousek oblečení nečeká… 

P.S. Pevně věříme, že muži pochopí, že v této soutěži nejsou vítáni. Aneb muži jsou z této soutěže předem diskvalifikováni. Aneb diskriminaci huráááá.

Reklama