Milujete Shakespeara? Pokud ano, máme pro vás jistě zajímavou nabídku - totoiž soutěž o 3x2 vstupenky na komedii Večer tříkrálový v Divadle Na jezerce. Neváhejte a odpovězte jednoduchou otázku!

Žijete kulturně? Potom jistě ráda chodíte do divadla. S naší soutěží máte šanci získat jednu ze tří párových vstupenek na Večer tříkrálový v Divadle Na Jezerce 27. 6. 2012.

Jedna z vůbec nejkrásnějších komedií naposledy v sezóně na „Jezerce“

vecer

Komedii Williama Shakespeara Večer tříkrálový, která patří k divácky nejoblíbenějším titulům v Divadle Na Jezerce, uvidíme v závěru sezóny na konci června. Zábavné hře plné vtipu, hudby a lásky, ve které zároveň nechybí ani touha a smutek, již aplaudovaly na této scéně tisíce lidí. „Shakespeare věděl, že divadlo má smysl jen tehdy, je-li plné spokojených diváků. Byl chytrý a své hry, ať už komedie nebo tragédie, psal tak, aby bavily. Proto přežily až do dnešních dnů a jsem přesvědčen, že jeho hry budou bavit i generace diváků, kteří přijdou po nás,“ říká principál divadla Jan Hrušínský,

vecer

který se ujal režie. V hlavních rolích hrají Barbora Kodetová, Radek Holub, Miluše Šplechtová a další. Večer tříkrálový uvede Divadlo Na Jezerce 27. června.

Soutěžní otázka zní:

Jednu z hlavních ženských rolí ve Večeru tříkrálovém hraje...

  • Lenka Vlasáková
  • Barbora Kodetová
  • Barbora Hrzánová

Odpovídat můžete do 10. června 2012, 7.30 hodin na následujícím odkaze...

Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherkyně.

Reklama