5c750158a42d2obrazek.png

  • SPOKOBOX je psí a kočičí vlajková loď. Je to krabice plná dobrot, hraček, překvapení, radosti, hravosti… ale i péče a lásky. A to je přesně to, co dáváte chlupáčům.
  • SPOKOBOX je hlavně o překvapení, protože nikdy předem nevíte, jaký obsah má. Obsah je měněn jednou za měsíc a vždy bude vhodný pro vybraného mazlíčka. Můžete si být jistá, že vždy bude stát za to!
  • Kočičí SPOKOBOX stojí 525 Kč a psí 585 Kč. Tipněte si, jakou skutečnou hodnotu SPOKOBOX má? Je to přes 1000 Kč. Je to trochu nelogické, že? Dnes vám přece nikdo nic zadarmo nedá. Dnes se obchodníci nesnaží, aby zákazníkům dělali radost jen tak… Společnost Spokojený pes vám ale zadarmo přece nedali vůbec nic. Oni za to totiž dostanou zpět něco, co ani vyčíslit nejde. Váš úsměv, radostné vrtění psím ocáskem a spokojené kočičí předení. A možná prostě jen řeknete svým kamarádům, že u Spokojeného psa se o ně dobře postarají.
  • Více na Spokojenypes.cz

5c750170261c6obrazek.png

Jak SPOKOBOX získat? Čtěte pozorně!

Napište do diskuze níže, vtipnou historku s jakýmkoliv zvířátkem, která se vám stala. Ke komentáři připište, jaký SPOKOBOX si přejete, jestli pro kočku či psa. Výherce SPOKOBOXU pro kočku a psa vybereme v pátek 8. 3. ve 14 hodin.

Reklama