Soutěž skončila...

Chcete mít skoro bez práce tisícovku v kapse? S námi je to snadné! Stačí jen dobře hledat a mít trochu štěstí.

Soutěžní obrázekPravidla jsou jednoduchá. Do pětadvaceti článků v magazínu (maximálně týden starých) jsme schovali obrázky s jarní tématikou (viz malé foto vpravo). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně.

Za každý klik se vám napočítá jeden bod. Kdo bude mít v závěru dne 25 bodů (najde tedy všechny články s obrázkem), postupuje do slosování o skvělé ceny.

První vylosovaný obdrží 1000 korun v hotovosti, další dva dárkový balíček kosmetiky v hodnotě několika set korun.

Náš tip: Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články od 8. až do 15. dubna, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Nezapomeňte. Soutěžit můžete PO PŘIHLÁŠENÍ (případně registraci, pokud jste zde poprvé) celý den, končíme o půlnoci! Výherce vylosujeme během zítřka.

 

Ve čtvrtek startuje další soutěž o skvělé ceny

Vaším úkolem tentokrát bude každou hodinu minimálně jednou navštívit Ženu-in:

Od 6. hodiny ranní až do 23. hodiny večer navštivte nejlépe každou hodinu Ženu-in.

Za každou takovou návštěvu v nové hodině se vám přičte jeden bod. Teoreticky tak máte možnost za celý den nasbírat 17 bodů. K postupu do slosování vám jich však bude stačit pouze osm. To znamená, že když v libovolných osmi hodinách během dne navštívíte Ženu-in (např. pokud web navštívím v 6.21, 7.15, 8.02, 13.06, 19.55, 20.34, 21.44, 22.59) budete mít dostatek bodů a postoupíte do slosování.

Své bodové konto budete moci sledovat na stránce soutěží, kterou zveřejníme zítra.

A jaké jsou ceny? Dva vylosovaní získají hydratační krém Vichy, dárkový balíček pro muže L´Oréal Men Expert, zeštíhlující gel proti celulitidě Garnier a přípravky na odlíčení od stejné značky, vše v hodnotě 1500 korun.

Soutěžící, který bude mít na konci dne vůbec nejvíc bodů za pravidelné návštěvy každou hodinu (tedy 17), pak získá obdobný balíček kosmetiky a navíc ještě chladící nádobu na šampaňské. V případě, že takových bude víc, rozhodne o vítězi los.

 

 

Reklama