Ňadra ženy jsou stejně charakteristická, jako její tvář. Velká, malá, povislá, hrotitá, zkrátka každá je má jiná... Také se jim říká různě - kozy, koloušci, cecky, ňadra, prsa, lentilky, vyrážka, vemena, nárazníky, melouny... A určitě vás napadnou nějaká další pojmenování.

Moje mladší sestra svého času proslula prohlášením: "Hele mami, už opuchám!" - to když jí konečně začala růst prsa.

O ňadrech také existuje nespočet vtipů. Jeden za všechny: Plazí se nahá žena po trávníku. Kolem procházející muž se jí ptá: "Co to děláte, slečno?" Ona odvětí: "Pasu kozy, nevidíte?"

Prsa také, stejně jako mnoho jiného, podléhají módě. A tak jsou častým objektem chirurgických zásahů. Jedna je chce zvětšit, druhá zmenšit, další zase zpevnit. Kde jsou ty časy, kdy se ženy musela spokojit s takovými prsy, jaké jim narostly? Ale i v dávných dobách vzhled svých "předností" alespoň dle módy vylepšovaly střihem šatů.

Některé starovéké bohyně trpěly chronickou mnohoprsatostí - mívaly tři, devět a některé i několik desítek ňader, obvykle zavěšených vedle sebe jako jakýsi věnec.

Ale i pouhá dvě prsa jsou pro život ženy velmi důležitá. Některé slavné osobnosti získaly svou popularitu především kvůli svému poprsí, nikoli kvůli obličeji.

Co myslíte, poznal by Vás Váš partner jen podle prsou? A poznáte Vy podle prsou slavnou osobnost?

Hrajte s námi ve víkendové soutěži o 1000 Kč!

Od pátečního podvečera a v průběhu celého víkendu se přímo v tomto článku bude postupně - od ňader - odhalovat fotka jedné slavné ženy - Vaším úkolem je uhodnout jméno této ženy. Odpovědi pište přímo do diskuse pod tento článek - z prvních deseti správných vylosujeme výherkyni.

Své odpovědi nám můžete psát do pondělí, 9:00.

Výherkyně získá 1000 Kč!

Reklama