Tak už jsme se vrátili z dovolené, kterou jsem vyhrál ve VELKÉ LETNÍ SOUTĚŽI na Žena-in.cz,  pro dvě osoby na ostrov Gran Canaria od cestovní kanceláře Canaria travel v hodnotě 30 000 Kč.

 

Teď už konečně věřím, že jsem cenu opravdu vyhrál. Pořád jsem tomu nechtěl uvěřit, že se na nás konečně usmálo štěstí.

 

Byli jsme ubytováni v apartmánech FAYNA v letovisku Playa del Inglés cca 5 min od nejdelší pláže ostrova Gran Canaria - Playa del Inglés, od letiště 35 km. Přibližne 150 m od komplexu je plážová promenáda, ze které vedou schody na pláž.

 

Apartmán, ve kterém jsme bydleli, je umístěn v  6patrové budově se samostatnou zahradou a recepcí s barem a občerstvením: všechny apartmány mají dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s pohovkou, zařízený kuchyňský kout s ledničkou, koupelnu s WC, telefon, trezor, televizi se satelitním vysíláním, balkon nebo terasu. 

Moc se nám zde líbilo, ale asi největší zážitek jak pro mě, tak mého 6letého syna, byla návštěva aqualandu.

 

Posílám Vám pár fotek, abyste viděli, jaké to tam bylo, a hlavně, abyste se všichni alespoň prostřednictvím fotek vrátili  do krásného slunečného počasí a na chvíli zapomněli na mlhavé, studené počasí, které je za okny Vašich domovů a kanceláří.

 

S krásným pozdravem ASAN.         

 

Na Gran Canarii, na Tenerife a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, otevřeno je sedm dní v týdnu.

 

Případně na telefonu: +420 / 221 969 224 nebo +420 / 221 969 234
Mobilní operátor: 602 313 049 
Fax: 224 946 391 nebo 224 948 025.

                                            

Reklama