Houpačky jako hvězdy internetu
Se sílícím vlivem sociálních sítí proslula nejedna cestovatelská destinace zejména díky estetičnosti daného místa. Určitě si vybavíte panoramatické snímky například z jihovýchodní Asie, na kterých se cestovatelé kochají dechberoucí krajinou či oceánem. Všechny tyto fotografie často spojuje jeden ikonický prvek - velká houpačka. Ta fotografiím dodává perfektní nádech bezstarostnosti, nehledě na to, že samotný zážitek na takové panoramatické houpačce z hlavy jen tak nesmažete. Pokud byste si jej chtěli přivést domů i jinak než na fotografiích, máme pro vás řešení.

houpacka1.jpg

Designové houpačky - kam s nimi?
Můžeme potvrdit, že houpačky navozují pocit štěstí a relaxace, doslova vás totiž vyhoupnou nad veškeré vaše každodenní starosti. Doba navíc výrazně pokročila, a tak si místo pneumatiky zavěšené na lano můžete pořídit trendy designovou houpačku, která nádherně oživí jakoukoliv příležitost. Nevíte, kam byste takovou houpačku umístili? Poradíme vám!

649c169b7bb5fobrazek.png

Jako první volba se nabízí zavěsit houpačku na zahradu. Ať už pořádáte oslavu, venkovní svatbu, nebo zkrátka chcete prostory vaší zahrady osvěžit novým kouskem, bytelná houpačka s dřevěným sedátkem je skvělou volbou. Pro svou elegantnost a několik barevných provedení pak skvěle ke speciálním příležitostem pasuje houpačka vyrobená z příze. Můžete ji umístit na verandu, do altánu, nebo kamkoliv na zahradu.

649c162a70108obrazek.png

Proč ale zůstávat jen venku! Designové houpačky se v posledních letech staly populárním doplňkem i v interiérech. Vašemu domovu dodá taková houpačka nádech bezstarostného odpočinku ve stylu BoHo a garantujeme, že si ji zamilujete. Naším tipem je například designová houpačka IOTA. A pokud byste chtěli rozveselit dětský pokoj vašich ratolestí, skvělou volbou je houpačka Tarzan

649c16481125dobrazek.png

V neposlední řadě si pak houpačky získaly své místo i v moderních kancelářích nebo multifunkčních eventových prostorech. Pokud tedy váháte, čím oživit připravovaný event nebo jak udělat radost svým zaměstnancům, zapřemýšlejte nad instalací indoorové houpačky.

649c16821bf62blobid0.png

Léta bezstarostné dětské zábavy už jsou možná pro většinu z nás pryč, to ale neznamená, že bychom se k ní čas od času na chvíli nemohli vrátit. Schválně se zamyslete, kdy jste naposledy bezstarostně usedli na houpačku? Garantujeme, že budete mile překvapeni, jaký nával šťastných hormonů ve vás tato nevinná zábava vyvolá.

Reklama