kids

Začátek školního roku prožívá v rodině každý po svém. Menší děti bývají plné očekávání ze všeho nového, ty starší se těší hlavně na kamarády a rodiče ze všeho nejvíc přemýšlí, jak skloubit práci, přesuny dětí na kroužky a do toho ještě nakoupit všechny pomůcky podle seznamů, co si drobotina nosí ze školy. Kromě penálu, cviček a nových pastelek budou muset někteří pořídit svým ratolestem i nové dioptrické brýle. Široký výběr trendy dětských obrouček nabízí síť očních optik GrandOptical. Aktuálně můžete využít výhodných nabídek a pořídit dětem a studentům brýlové čočky zdarma nebo se slevou.

V termínu od 14. srpna do 30. září dostanete brýlové čočky ve variantě „Bronzové“ ke koupi kompletních dioptrických brýlí zdarma. Na jakékoliv jiné (dražší) brýlové čočky, než je varianty „Bronzová“, pak získáte při koupi dioptrických brýlí slevu 1390 Kč. Do dětských brýlí je nejvhodnější zasadit plastové brýlové čočky. Důvodem je jejich nižší váha v porovnání se skleněnými, dále také větší odolnost proti rozbití a v neposlední řadě i lepší ochrana proti UV záření. Vyplatí se i další úpravy čoček, jako jsou tvrzení nebo antireflexní úprava. Zejména tvrzení je užitečné pro běžný život dítěte, protože s touto úpravou jsou čočky odolnější proti poškrábání. Pokud navíc dítě používá brýle ve škole či školce při umělém osvětlení nebo při práci s počítačem, měly by mít čočky také antireflexní vrstvu. A právě tyto dvě úpravy poskytne GrandOptical v rámci akce „Zpátky do školy“ v době od 14. 8. do 30. 9. zcela zdarma!

Nechte si poradit

kids

Jestliže s výběrem váháte, nestyďte se říci si v oční optice o pomoc. Zkušený optik vám poradí s výběrem a poučí vás také, jak o brýle pečovat. „Nezapomeňte, že brýle je třeba udržovat a občas i nechat prohlédnout. Tyto „servisní“ prohlídky jsou nutné k udržení životnosti brýlí, což platí právě u dětských brýlí dvojnásob,“ radí Mgr. Eliška Kudláčková, hlavní optometristka GrandOptical. „Pokud má váš potomek vyšší počet dioptrií, raději nechte zhotovit rovnou dvoje brýle. Pokud se jedny rozbijí, bude mít ihned k dispozici rezervní a nebude ničím omezen.“

Brýlové obruby. Co se nosí?

kids

Současné trendy si žádají výrazné barvy. Dívčí obruby hýří fialovými, červenými či růžovými odstíny, u chlapeckých obrub je stále oblíbená modrá nebo černá. Tyto barvy bývají kombinovány i s kontrastními doplňky jako je třeba červená nebo žlutá. Stranice dětských obrub jsou také zdobené nejrůznějšími ornamenty či obrázky. 

Grand Optical

Nejčastější oční vady u dětí

Máte pocit, že není se zrakem vašeho dítěte všechno v pořádku? Pokud máte i sebemenší podezření, na nic nečekejte a vydejte se k očnímu lékaři! Nepodceňujte lékařské prohlídky, vaše dítě na ně má ze zákona nárok. První základní vyšetření zraku je při tříleté prohlídce u pediatra.

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří ke globálním lídrům a nejzkušenějším provozovatelům na světě. V České republice provozuje 57 prodejen. Disponuje nejmodernějšími technologiemi a nabízí svým zákazníkům nejvyšší kvalitu svých výrobků. Poskytuje rovněž nadstandardní služby jako např. pojištění brýlí, bezplatný servis nebo 30 denní záruku spokojenosti.

kids

Najdete zde širokou nabídku dioptrických i slunečních brýlí a také kontaktních čoček. Z nabízeného sortimentu si vybere opravdu každý. Obruby klasických elegantních tvarů nebo modely inspirované nejnovějšími módními trendy. V nabídce světové značky jako Ray-Ban, Gucci, Tommy Hilfiger či Fossil nebo exkluzivních značek jako Miki Ninn, Enzzo, Fusion či Heritage, jež jsou dostupné pouze v GrandOptical. To vše za jasné a příznivé ceny.

V každé prodejně si navíc můžete nechat změřit zrak kvalifikovanými optometristy, denně a bez nutnosti objednání. V případě nákupu jej mají zákazníci zcela zdarma. Více na stránkách http://www.grandoptical.cz/.

Reklama