Váš úkol bylo napsat, proč se těšíte na rok 2022 a co by vám třeba mohl přinést. Vybraly jsme tyto tři komentáře, které od nás dostanou Zábavný kalendář Kateřiny Winterové. Moc všem děkujeme a doufáme, že se v následujícím roce vyplní všem to, co si přejí. 

615c333d77f26obrazek.png

  • mařinka

Přála bych si, aby rok 2022 byl aspoň nějakým návratem k normálu, k době před koronavirem. A hlavně bych si přála, aby léčba u mého dítěte konečně zabrala. Je před námi ještě dlouhá cesta, ale příští rok by už mohlo být lépe.

  • danap

Těším se, ale zároveň se bojím... v lednu jdu na další kontrolu a budu věřit a doufat, že se nikde nic dalšího neobjevilo... ta úleva, když jdete a slyšíte. je to v pořádku, je to dobré...

  • xxkouckaxx

Letošní rok nám přinesl tornádo a já za všechny v Mikulčicích moc doufám, že ten příští 2022 bude klidný a život se nám aspoň trochu vrátí do normálu.

Diar-Kateriny-Winterove-22-3MB.png

Kalendář můžete používat již od listopadu 2021 a najdete v něm staročeské pranostiky, tradice, zvyky i významné a žertovné dny. Těšit se můžete na dobové texty i malý herbář bylin a čas jejich sběru. Kalendář vám poradí, kdy vysévat zeleninu a místo si zde najdou i vaše poznámky. Ke koupi je již nyní na www.culinabotanica.cz.
615c337609319obrazek.png

Reklama