Máme tu pro Vás první dubnovou cenu, která je jako stvořená pro deštivé dny.

Šťastnými výherkyněmi románu Julie Fierro Prořezávání zoubků se stávají: kniha

 

  • rosakora
  • atej
  • verag

 

Výherkyním gratulujeme a doufáme, že pro ně bude kniha přínosem. Zatím jste nevyhrála? Nebojte už příští úterý na Vás čeká další cena v podobě románu Levandulový pokoj od Niny George.

Na jaké ceny se dál můžete těšit?

  • Balíček Bioderma

BiodermaCitlivá požka se projevuje pocity pálení a rozšířeným, nebo lokalizovaným začervenáním. Snadno se dehydratuje a následná suchost vede dalšímu oslabení a provázejí ji pocity napnutí pleti.Péče o pleť se hodí každé ženě. Balíček bude obsahovat: Sensibio H2O Čisticí pleťová voda, Sensibio Riche - Hydratační krém určený na každodenní hydrataci suché citlivé pokožky a Sensibio Oční - Hydratační gel-krém speciálně vyvinutý na péči o jemnou pokožku v okolí očí. Více na www.bioderma.com/cz/domu

5 z vás vyhraje balíček s produkty Bioderma v hodnotě 1 257 Kč.

 

  • Lasagnera Zepter, univerzální zapékací nádoba

ZepterVaříte ráda? Pak se Vám bude určitě hodit. Lasagnera Zepter je univerzální zapékací nádoba v hodnotě 1 390Kč, která je vhodná na pečení i servírování sladkých i slaných jídel (rozměry 39 x 22 cm). Jak samotný název napovídá, je ideální na přípravu lasagní, ale používat ji lze jako běžný pekáček.
Lasagnera Zepter je vyrobená z ušlechtilé oceli a je velice elegantní. Pro bezpečnou manipulaci je nádoba po stranách opatřena úchytkami.

Lasagneru Zepter získají 3 z Vás. Více na www.zepter.cz

 

  • Román Levandulový pokoj od Niny George

Levandulový pokojMáte ráda romány? Pak se určitě přihlaste o krásný román Levandulový pokoj od Niny George v hodnotě 269 Kč. Vydalo nakladatelství Moba.

Pařížský knihkupec Jean Perdu ví naprosto přesně, jaká kniha dokáže zmírnit určitou bolest duše. Na své lodi plné knih, kterou nazval Literární lékárna, prodává romány jako medicínu pro život...

Tento skvělý román získají 3 z Vás.

 

 

  • Vůně Voyager Woman, Oriflame

OriflameMáte ráda svěží vůně? Pak se přihlaste o Voyager Woman od Oriflame v hodnotě 629 Kč

Tato šťavnatá, dynamická a elegantní vůně, která patří mezi květinově-ovocné svěží vůně, byla vytvořena parfumérem Fabricem Pellegrinem. Její dobrodružný duch se ukrývá v kombinaci šťavnatých tónů:

Exotiký pocit blaženosti v hlavě vůně - kombinace originálních a exotických plodů a květů feijoa, doplněná o překvapivé karambolky a jiskřivý zelený citron.

Svěží a pulzující srdce s kvalitní směsí záhadných květin – jasmín, pomerančové květy a růže. Tyto květiny dávají této vůni všechnu svou rafinovanost a ženskost. Tato kombinace rovněž vytváří dlouhotrvající účinek, který trvá několik hodin.

Vzácné a jemné tóny se skrývají v těle vůně - teplé tóny mokrého dřeva a ohromující rostlinné ambry jsou naprosto dokonalé v kombinaci se smyslným pižmem.

Voyager Woman od Oriflame v hodnotě 629 Kč získá 5 z Vás! Více na www.oriflame.cz

 

  • Balíček produktů Carla

čokoládaMilujete dobrou čokoládu? Pak neváhejte a přihlaste se o balíček s produkty Carla, ve kterém najdete také Chmelinky.

Dvůr Králové n. Labem, 18. prosince 2014 - Společnost Carla spol. s r. o., jediná ryze česká čokoládovna, uvedla na český trh speciální čokoládové pralinky s chmelovou náplní pod názvem Chmelinky. Za tříletým vývojem produktu stojí vědci z Výzkumného ústavu potravinářského, odborníci z Pivovarnického a sladařského ústavu v Praze a Thomayerovy nemocnice. Společně dokázali vyvinout technologii, která v chmelu dokáže uchovat jeho unikátní příznivé vlastnosti stejně jako v původní čerstvé surovině. Vývoj navazoval na předcházející výzkumnou činnost zabývající se příznivými účinky chmele, respektive inhibiční aktivitou proti různým kmenům bakterie Helicobacter pylori, která způsobuje vředovou chorobu žaludku a dvanáctníku. Výzkum potvrdil, že chmel obsahuje látky, které zamezují množení této bakterie.... Více se dozvíte na www.carla.cz.

Balíček s produkty čokoládovny Carla v hodnotě 500 Kč získají 3 z Vás.


Vše najdete na známé stránce Věrnostního klubu na zena-in.cz/vernostni-klub.

Reklama