„Zase jedna nenalíčená!“ slyším kolem sebe ševelit letní větříček. V tomhle vedru? S touhle chřipkou? No to bych dopadla! Přetřu rty leskem, odřený nos jelením lojem a je to! To se mám! Vy, které jste se přihlásily do naší soutěže líčení, jste se s tímto úkolem tak snadno popasovat nemohly. Vylézt s vlastní kůží na trh, to se v anonymním světě internetu musí ocenit u všech zúčastněných!

 

Ale nešlo jen o to. Cesta k výhře nebyla tak snadná. Jak se ukázalo, šlo zejména o pochopení pravidel soutěže. Kdo dobře porozuměl textu, poslal dvě fotografie – jednu tvář nalíčenou a jednu nenalíčenou. Hodnotili jsme jednak to, jak se vám líčení podařilo, a jednak, podařilo-li se vám i focení. To je totiž skoro důležitější než celá práce na image.

 

Po vyřazení solitérů začalo být hodnocení náročné. Každá jste to totiž pojala malinko jinak. Vítězů by tak mohla být celá řada. Nakonec nám z toho vylezli tři.

 

Přirozená krása

První cenu – depilátor značky Philips - zasíláme nicku sapca – mladičké krásce. Tady jsme váhali dlouho, protože této slečně mnohem víc sluší její přirozená krása. Fotografie se vydařily, s líčením také nestřelila úplně vedle, ale náš  vzkaz pro ni zní: Líčení si ještě schovejte a užívejte si svůj přitažlivý přirozený vzhled!

 

 


Další dvě ceny v plánu nebyly, ale nešlo to jinak.Profi modelka

Ocenily jsme fotografii trošku retušovanou, abyste viděly na vlastní oči, že v rukou profesionála z každé z vás může být někdo úplně jiný. Na první fotografii naprosto přirozeně krásná pihatá holka, romantika i šmrnc a na druhé studená, vyhlazená modelka bez jediné pihy a vrásky. Jestli byste o to stála nebo ne, to už je věc druhá. :) Každopádně za tuto dvojici fotografií zasíláme Ireně1 vodu Celine Dion.

 


 

 

 

 

 

  

  

Cena za odvahu

Poslední cenu za odvahu jsme se rozhodli dát elze. Měla originální nápad, a to se cení. Toaletní voda Adidas poputuje na Vaši adresu! Gratulujeme!

 

 
 

 

 

 

 

 

 Cenu útěchy posíláme Nyotaimori, která to pojala dost osobitě (ostatně tyhle obrázky známe), ale bohužel fotografie nebyla moc kvalitní. Malé překvapení už k ní brzy poputuje. :)
Naše redaktorka Dana Svobodová nad některými fotografiemi skoro zaplakala a říkala, že by si měla otevřít poradnu pro líčení. Tak kdybyste chtěly poradit, víte, na koho se obrátit. :)

Moc všem děkujeme za účast, za odvahu nechat se takhle veřejně hodnotit a těšíme se na další podobně osobní akci u nás na magazínu.

Reklama