Děkujeme všem, kteří si udělali čas, napsali nám a zavzpomínali na své dětství a hračky, které jim dělaly radost. Byly to panenky, autíčka, plyšáci, lego, kostky, houpací koník... Dnes uděláme snad radost my vašim dětem. Výhercům gratulujeme.

Na! Na! Na! Surprise Panenka v plyšovém zvířátku 2v1 - vyhrála Ilasan a  lenka1207

image.pngFoto: MGA

Na! Na! Na! Surprise je úžasně měkoučká fashion panenka ukrytá v plyšovém zvířátku, kterým si můžete ozdobit batoh nebo kabelku. Roztomilé panenky mají překrásné uhrančivé oči. Ale byste se k panence dostali, musíte nejprve přiloženým brčkem nafouknout balónek, ve kterém je plyšové zvířátko s panenkou schované. Ten pak stačí prasknout a vystřelí z něj barevné konfety! Panenka má na čepičce kolečko se svým jménem, datem narození a charakteristikou osobnosti. V této sérii můžete narazit až na pět různých druhů panenek a jednoho malého rošťáka.

2x Crate Creatures Surprise! Příšeráček - vyhrála mařinka a gudrun

60b508a4090ecimage.png
Foto: MGA

Děsivý a zároveň legrační – to je Crate Creatures Příšeráček. Malá strašidelná postavička, která vydává zvuky. Po rozbalení přepněte vypínač na přihrádce na baterie z režimu „try me“ na hlasitost a Příšeráček se probudí. Když ho zataháte za jazyk bude vydávat různé vtipné zvuky. Ty vyloudí také po dopadu na terč, který vznikne rozložením krabičky, ve které je Příšeráček uložen. Baterie jsou součástí balení.

Snimek-obrazovky-2021-01-19-v-22.13.37.png

Na jeden holčičí knižní balíček se bude těšit: kakajko

ho.jpg

Foto: CREW

  • Můj první komiks: DC Superhrdinky - Léto na Olympu
  • My Little Pony: Návrat královny Chrysalis
  • SpongeBob 1: Praštěné podmořské příběhy

Na jeden klučičí knižní balíček se bude těšit: monča

kl.jpg

Foto: CREW

  • Můj první komiks: Batman - Plnou rychlostí
  • Můj první komiks: Iron Man - Hrdina ve zbroji
  • Pokém60b5092817ffbimage.pngFoto: CREW
Reklama