Příspěvků k tématu AUTOSTOP přišlo neskutečné množství. Některé byly radostné, jiné bohužel méně radostné. Alespoň jednou za život jsme však stopovaly všechny.

  • A v jednom se také všechny shodujeme - s přibývajícím věkem nám přibývá i rozum. Kolikrát se samy podivujeme, že jsme všechny ty naše stopařské aktivity přežily.
  • A pokud jste mladé, ani vy nemáte potřebu tak jako vaše maminky či babičky stát na kraji silnice. „Vozítka“ se dnes dají pořídit za babku a ani ceny letenek a jízdenek do zahraničí už nejsou tak horentní jako před pár lety.
  • A v neposlední řadě tu sehrává velkou roli i strach. Ať už sednout někomu neznámému do auta, a nebo někoho neznámého k sobě do auta posadit. U toho je třeba velké rozvahy.

Ať už tedy autostop odsuzujete, nebo jste jeho příznivkyní, děkujeme za všechny zaslané příspěvky (pisatelkám, na jejichž příspěvky se nedostalo, se omlouvám...), a losujeme!!!

Za svůj příspěvek byla dnes vylosována a odměnu získává čtenářka s nickem Lenkaloompa

GRATULUJEME!

Až se příště vydáte na dalekou cestu, nezapomeňte si s sebou přibalit čokoládu. :) Můžete jí tak třeba poděkovat řidiči, který vám zastaví, anebo si ji slupnout sama při stopování. :)

 

cok

Reklama