Milé tety, ale také maminky, babičky, sestry, vnučky a neteřinky. Je konec rodinných příspěvků i rodinných návštěv. Většinou se dává dárek hned po příjezdu, my ho však dáme až na rozloučenou.

Téma dne 23. května - tety a strejdové, jezdí vaše děti k tetě na prázdniny?

Tety a strejdové zaujímají v rodinné hierarchii významné místo, třeba jako babičky a dědečkové. „Jedu k tetě (strejdovi) na prázdniny,“ je pro naše děti natolik samozřejmé, jako kdyby řekly: „Jdu do školy“. Pokud tedy sourozenecké vazby s jejich rodiči fungují.

  • Také jste jako malé jezdívaly „k tetě“ na prázdniny? A posíláte dnes i vy své děti k tetě na prázdniny? A nebo třeba jen na víkendy, na hlídání?
  • Jaký mají vaše děti vztah ke svým tetám a strejdům, tedy k sourozencům vašim či vašeho manžela?
  • A jaký máte vztah ke svým neteřinkám a synovcům vy sami?
  • Navštěvujete se?
  • Svěří se vám třeba neteř s tím, co by nesvěřila ani své mamince?
  • Vychází váš synovec se svým strejdou lépe než s vlastním tátou?

 

VYHODNOCENÍ PŘÍSPĚVKU

Jsem ráda, že vás dnešní téma zaujalo, bez ohledu na to, ať už jste sami tetamim, nebo nejste, ať své děti k tetám a strejdům posíláte, nebo neposíláte. Vaše příběhy byly psané ze srdce a s láskou, a i za ty méně veselé děkuji.

Všem čtenářkám, na jejichž příspěvky se nedostalo, se moc omlouvám, ale schovám si je opět „do šuplíčku“, určitě se k tomuto tématu ještě někdy vrátíme. Poněvadž neteřinky a synovcové, ale i tety a strejdové tu vždycky byli, jsou a budou...

A jdeme losovat:

Opalovacím olej Garnier a vlasový balzámem Gliss Kur - od nás obdrží čtenářka s nickem - pinokio

GRATULUJEME

 

darek

Reklama