Které celebrity se pyšní pihami krásy? Je jich určitě víc, ale mě zajímají jen tři. Určily jste je správně? Uvidíte. V této novince najdete odpovědi na mé otázky.

1. Modelka, která se proslavila hlavně v devadesátých letech. Na počátku kariéry ji dokonce přemlouvali, ať si nechá pihu odstranit, ale nedala se zlomit. „Buď mě chcete takovou, aká jsem, nebo si hledejte někoho jiného“, řekla rezolutně. Nakonec se i se svou pihou stala jsednou z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších modelek světa. Není bez zajímavosti, že se své profesi věnuje i ve věku, kdy ji jiné pověsily na hřebík.

Tady jste se nemýlily vůbec. je to samozřejmě neodolatelná ráska Cindy Crawford (důkaz najdete ZDE)

2.Její piha není moc nápadná, ale je. K odstanění ji nepřiměla ani skutečnost, že sídlí na hraně nosu, skoro mezi očima, což by asi jiné ženy považovaly za vadu na kráse. Ne však tato, sále půvabná italská herečka.

Pihu na nose má herečka Ornella Muti. Někdy ji maskéři pečlivě zalíčí, ale většinou je vidět (důkaz ZDE)

3.Současná herečka a modelka. Sexy symbol, s bohatou hřívou tmavých vlasů a úžasnými křivkami. I když se živí hlavně herectvím, pózovala pro kampaň Calvina Kleina jako modelka. Svou pihu má na tváři a je na ni náležitě pyšná.

Tahle exotická krasavice je tak trochu podobná první tázané. Ale je to mnohem větší dračice a piha jí sluší.

Eva Mendes ( důkaz ZDE)

Většina z vás bude asi spokojená, některé se budou čílit, ale taková už je hra

Reklama