Milé čtenářky, je to tady!

Byli jsme zavaleni soutěžními fotografiemi a popasovali jsme se s nimi rozhodně lépe a rychleji, než tomu bylo loni, kdy tu zhruba touto dobou probíhala fotosoutěž miminek. Uf, těch tehdy bylo!!!

Nyní jste měly možnost vložit do každé ze tří kategorií dvě fotografie a nemysleli jsme tím, že mají být totožné. Vítěze v této soutěži totiž nelosujeme, ale vybíráme podle toho, co naše oko zaujme. Takže dvě stejné fotografie nikoho nikam v pořadí neposunuly.

Protože bylo momentek opravdu hodně, práci jsme si rozdělili, takže každou kategorii nakonec hodnotil někdo jiný. To může být i velká výhoda!
Jak to tedy všechno dopadlo a kdo obdrží hodnotné ceny? 

Vánoční akce!

V kategorii Vánoční akce nebylo rozhodování jednoduché, protože se muselo posuzovat i to, co je a co není akce. K tomu vánoční. Dost často jsem zkoušel akci hledat i lupou a ona nikde. Pak jsem zase našel akci, ale ať jsem koukal, jak jsem koukal, nikde jsem tam pak nenašel Vánoce. Nakonec zvítězila Lidulinda s fotografií Tak a jde se lyžovat, na které je velmi akční dítě. Blahopřejeme!

 

Silvestr po našem Kategorie Silvestr po našem by se dala rozdělit do tří podkategorií. (Samozřejmě jen teoreticky.)
Pijatika, aranže a ohňostroj. Z pijatiky mi nic nepřipadalo až tak zábavné (autorky prominou), pohled na přiopilé obličeje je zábavný možná pro zúčastněné, nikoliv pro střízlivé posuzovatele.
Výjimku bych dala leda fotografii č. 34, která se pohybovala mezi kategoriemi pijatika a aranže, ale fotka byla natolik neostrá, že by ani při přivřeném oku na vítězství nedosáhla.
Aranže byly o fous lepší, dětičky ověšené blýskavými řetězy, stoly prohýbající se lahůdkami či pohlednicově naaranžované lahve sektu byly fajn, ale na vítězství trochu málo. 
A tak nezbylo než vybrat z úchvatných ohňostojových.
A mezi nimi byla bezkonkurenčně nejlepší fotografie č. 41 od autorky Hysteria s názvem: Praha ohňostroj
Má atmosféru, krásnou kompozici i kvalitu.
Blahopřejeme!

 

Vánoční náladovka

Ani tady nebylo rozhodování nijak snadné. Řada fotografií patřila spíše do kategorie Akce - bohužel! A spousta krásných obrázků byla náladovkami pouze zimními - nikoli vánočními. Mezi mé horké favority patřily tyto:
Beruška, název: Zimní jablíčka; vrk, název: Vánoční stromeček; Vivian, název: Zátiší s kuličkami a Řinka, název: Noční čarování. Vítězem této kategorie nakonec je Vivian!
Gratulujeme!

 

1 balík kávy získává Lindulinda, Orientální sadu Vivian a Relaxační den s partnerem Hysteria.
Ještě jednou moc gratulujeme a těšíme se na další soutěžení! Už brzy ve valentýnské příloze našeho magazínu :-).

Reklama