Mami / mami, tati / tati, mami / tati, teto / strejdo… je mnoho oslovení, které může dítě použít směrem ke svým „chlebodárcům.“ Uzavírám kontroverzní téma: Osvojení dětí registrovanými partnery. Ano nebo ne?

Téma jsem sice nazvala kontroverzním, ale myslím, že zbytečně. Přiznám se, že jste mě překvapily svými názory, svou tolerancí, a až na jeden, samými souhlasnými příspěvky.
Ano, jistě je lepší, když dítě vyrůstá s milujícími rodiči, ani mně se nelíbí přeplněné dětské domovy a jiná sociální zařízení, přesto se i nadále řadím spíš ke společnosti lidí, kteří stále ještě bojují s určitými předsudky, a to ne proti homosexuálům, ale proti výchově dětí těmito lidmi.
Možná je to tím, že mám štěstí na fungující model rodiny táta + máma a neumím si prostě model té druhé rodiny dost dobře představit. Omlouvám se, je to můj názor..
To ale nic nemění na tom, že jsem si vaše příspěvky přečetla s velkým zaujetím a pochopením, ale vybrat neumím. A tak nezbývá, než bez jakékoliv podjatosti přistoupit k losování.

Sadu misek na olivy vyhrává čtenářka s nickem

Nealienka

příspěvek si můžete přečíst ještě zde

olivy

GRATULUJEME !

Zítra už se budete s Danou přezouvat (nebo nepřezouvat) v práci:
Zítra se ne/budeme přezouvat v práci

Pěkný zbytek dne
Saša

Reklama