Pořadatelé a organizátoři maratonu by nám dnes záviděli. Tolik soutěžících nemají na startu ani oni :) A stále se hlásí noví a noví…

Všem moc děkuji za krásné příspěvky a omlouvám se těm, na jejichž zveřejnění se už nedostalo, ale nevzdávejte se, příště to vyjde.

Jsem ráda, že vás téma soutěže a soutěžení chytlo za srdíčko, já věděla, že se ve vás nezklamu, že jste tělem i duší soutěživé. A to je dobře, neboť na světě jsme jenom jednou, tak proč si život něčím nezpříjemnit?  
Třeba i maličkostmi v podobě nějaké té výhry.  

Rozhodování bylo velmi velmi obtížné. Až už jsem měla jasno, přišel další příspěvek, ještě lepší a ještě další, a ještě lepší… ...
Nakonec jsem šla za hlasem svého srdce…

Snad mi ostatní odpustí, ale mám velkou slabost pro holky s kytarami. (samozřejmě i pro kluky :)) Sama jsem se to nikdy pořádně nenaučila, a tak tiše závidím a obdivuji, zejména pak ty, kteří s hrou na kytaru i soutěží.

Můj velký obdiv má čtenářka, která navíc jako jediná poslala i důkazná materiál, a to nádhernou fotografii.
Její nick je
vmarta

Příspěvek si můžete přečíst zde.

P.S. pro čtenářku vmartu alias Martu Kubišovou :))

Pokud by se Vám župánek náhodou nehodil, můžete si z něho (po vzoru včerejších komentářů) případně něco přešít. :)) Ale snad spolu s masážním olejíčkem udělá radost, vy už určitě budete vědět co s ním :)

olej

zupan

  • Zítra bude téma „do župánku“, a to vaše poprsí. Jste s tím svým spokojená? Napište, čeká vás krásná cena. Viz.
  • Zítra se také dozvíte odpovědi na dnešní soutěžní otázku: jména televizních soutěží.

Pěkný zbytek pondělního večera
Saša

Reklama