Těmto pěti nickům zašleme dárkovou sadu se zeštíhlující kosmetikou ELANCYL v hodnotě 1 200 Kč.

Kanička4
Jana Glacová
Káťa Fraňková
Zanika
houalena
619636cb72944obrazek.png619636fdb2689obrazek.png

Budeme moc rádi, když si zkontrolujete váš profil a doplníte zasílací adresy a telefonní čísla, abychom vám výhry mohli doručit. Děkujeme.

Podrobná pravidla soutěže a výher najdete na zena-in.cz/vanoce.Tento týden máte ještě možnost soutěžit o pět balíčků s produkty HAAN v hodnotě 1 428 Kč

HAAN Fig Fizz vyživující krém krém na ruce s prebiotiky

619f70ce7456bobrazek.png

Prebiotický komplex s inulinem hloubkově vyživuje kožní mikrobiom – udržuje v něm rovnováhu, chrání vaše ruce před vnějšími vlivy a dodává jim zdravý a pěstěný vzhled. Receptura obsahuje 97 % přírodních ingrediencí!Mikrobiom je živý ekosystém na povrchu pokožky, který zabezpečuje její přirozenou obranyschopnost. Narušením kožního mikrobiomu (například častým mytím rukou) dochází k dehydrataci, stárnutí a tvorbě šupinek. Krém pokožku rukou hloubkově vyživuje tak, aby byla krásná, zdravá a chráněná!Ve svěží a šťavnaté vůni Fig Fizz se mísí tóny zelených fíků, pimentovníku a tonka fazolí – právě ty krému dodávají jemný vanilkový nádech. HAAN je první krém na ruce na trhu, který je možné opakovaně plnit! Stačí si dokoupit náhradní náplň HAAN a praktický krém v ergonomickém balení můžete používat dlouhé roky. Zvolte si ekologičtější a udržitelnější přístup v kosmetické péči!

Antibakteriální sprej na ruce HAAN Purifying Verbena
619f70a58eff3obrazek.png

Nová vůně inovativního čisticího spreje z exkluzivní kolekce Blossom Elixir je inspirovaná silou přírody. Sprej ničí 99,9 % bakterií a virů bez použití vody. Vydrží 4x déle než běžný gel a nyní je i s možností doplnění! Je ideální k očistě a ochraně vašeho zdraví pokaždé, kdy není možné použít vodu a mýdlo. Skvělý do auta, letadla, v městské dopravě, v kanceláři nebo na nákupech. Ruce jsou po použití čisté, příjemně voní a díky aloe vera jsou i hydratované. Nová receptura obsahuje 99,5 % ingrediencí přírodního původu a je vhodná pro vegany. Ve svěží a čisté vůni Purifying Verbena se mísí tóny citrusů, verbeny, koření a dřeva. Verbena je známá svými protizánětlivými, antibakteriálními a analgetickými vlastnostmi.

Za výhry děkujeme: www.aurio.cz.

Veškerá pravidla soutěže a detailní popis výher najdete na zena-in.cz/vanoce.

Reklama