deti

Podzimní rodinné dny v rakouském wellness komplexu Therme Laa znamenají výhodnou dovolenou pro celou rodinu. V případě rezervace minimálně jedné polopenze rodičů je jedno dítě na pokoji do 14 let během pobytu zdarma.

detiNabídka je platná do 22. října 2009 a je možné ji kombinovat s jinými nabídkami lázeňského komplexu. V nabídce „Podzimní rodinné dny“ je zahrnuto bezplatné využití hotelových termálních lázní Hotel-Spa s termální koupelí a termálních lázní Therme Laa.

Therme Laa - Hotel & Spa, lázeňský a wellness komplex tradičně vysoké rakouské kvality se nachází v dolnorakouském Weinviertelu na česko-rakouských hranicích necelou hodinu cesty z Brna a tři hodiny cesty z Prahy. Wellness komplex je jedním z nejpřátelštějších wellness komplexů pro děti v Rakousku. Therme Laa se těší nejenom na svoje nejmenší hosty, ale je zde pro děti připraven také speciální animační program, který je profesionálně vytvořen pro rodiny s dětmi a splní všechny jejich požadavky. Domluvíte se zde bez problému česky, protože část personálu tvoří Češi.

deti

Součástí wellness komplexu je „Dětský svět“, který je prostorově oddělený od lázní a nachází se ve dvou patrech, kde je vše uzpůsobeno potřebám dětí a jejich rodičů. Rodiče mohou z vlastního lehátka pozorovat děti při hrátkách v dětském bazénu. V horním patře dětského světa je umístěn dětský koutek. Zde si děti mohou stavět, detimalovat, anebo číst. Součástí je i kuchyňka pro přípravu donesených dětských pokrmů. Restaurace nabízí dětské menu a dětské přesnídávky. Termální voda je vhodná i pro batolata a její teplota je cca 34 °C. Hloubka bazénu je maximálně 30 cm. Samozřejmostí je tobogán, který se v Therme Laa jmenuje Fantasia a měří 90 m, je plný zatáček a při jízdě si malí i velcí užijí různé světelné i zvukové efekty.

Každou sobotu od 10 do 18 hodin jsou pro děti připravovány tematické dny se speciálním programem. Ale i během týdne se nejmenší hosté v Therme Laa mohou zúčastnit pravidelného animačního programu. Hned u bazénu je projekční plátno, na které se každý den promítají pohádky.

Vodní víla Thaya a čaroděj Axor jsou stálými obyvateli dětského vodního světa v Therme Laa a doprovází animační program. Na webových stránkách wellness komplexu si můžete stáhnout jejich sešit s omalovánkami a hádankami. Zde: http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/de/_area/415378/_subArea/415449/_artikelId/488139/index.html

Do 22. října 2009 můžete využít tuto nabídku při nástupu dovolené každý den.

Více informací o rakouském lázeňském komplexu Therme Laa - Hotel & Spa v českém jazyce najdete na adrese: http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/index.html

Reklama