Milé ženy-in, čtenářky i redakce,

dnešním tématem jste mi udělali velkou radost.

Ne že bych kvůli  rohlíku sedla do auta  a objížděla město, ale takové sezonní výprodeje a slevy mne vůbec nenechávají chladnou.

Od mládí je pro mě nakupování ohromný relax, odměna v tom uspěchaném a fádním dni, a pakliže je nakupování spojeno s pocitem, za jak výhodné a skvělé ceny to vlastně nakupuji, jsem přímo v sedmém nebi.

A tak se stává, že se domů táhnu obtěžkaná taškami a balíčky, vyhýbám se ostřížímu zraku mého milovaného muže, který za žádnou cenu nechce pochopit, že  tak levný svetřík jsem prostě v obchodě nemohla nechat a že pátá cukřenka na stole byla prostě v akci. Co na tom, že je svetřík třeba žluto-zelený a moje pubertální dcera nad ním znechuceně kroutí hlavou... 


Nakupování je můj koníček i chlouba a zjištuji, že léty se vypracovávám doslova k dokonalosti. Dokážu vyšňupat opravdu ty nejlepší a zaručeně nejlevnější kousky, nad kterými blednou závistí mé kolegyně v práci.

Jen občas dostanu hrozný vztek. To když se ženu přes celé město pro  nejkrásnější kozačky v barvě lila a s prázdnou peněženkou, zpocená a šťastná je uvidím ve všech barvách a číslech vystavené u Ťamanců.....

Krásný den a úspěšný lov přeje všem podobně postiženým

Simča


Milá Simčo, děkujeme za příspěvek. Já vždycky říkám: " Není umění jít a koupit si na sebe drahou hezkou věc, ale jít a koupit si na sebe krásnou levnou věc." Mám vždycky ohromnou radost, když si domů přinesu boty, svetr, kalhoty ve slevě. No, nekupte to!

 

Za váš mailík posíláme dárek - šampon na vlasy Panthenol s výtažky ženšenu.

Krásný podzimní den vám přeje 

 

redakce@zena-in.cz

Reklama