Možná si právě i vy pro shon kvůli nákupu dárků nestačíte pohádkovou náladu vychutnávat a Vánoce se stávají noční můrou. Máme pro vás však prosté řešení – nakupte vánoční dárky online, ale letos netradičně! Poprvé je vám totiž na vánoční nákupy otevřen online shop dm drogerie.

Potřeby pro vánoční pečení nejvyšší kvality
Online nakupování vám dává mimo jiné možnost si vybrat opravdu jen to nejkvalitnější, aniž by vás omezovala šířka regálu či zásoby konkrétní pobočky. Z obyčejného svátečního cukroví se tak jako mávnutím kouzelného proutku stanou skutečné delikatesy. V dm online shopu najdete vedle jiných prvotřídních pochutin také výrobky značky dmBio vyráběné ze surovin od osvědčených dodavatelů s certifikací IFS Food, zárukou bezpečnosti potravin. Upečte vánoční cukroví například z dmBio špaldové mouky.

Kosmetická překvapení
V dm drogerii samozřejmě najdete také širokou škálu kosmetických výrobků, s nimiž zachráníte situaci, pokud vám pro někoho chybí dárek. Znáte snad ženu, jež by se nechtěla líbit a nesnažila se zkrášlovat? Muži zase ocení praktické sprchové gely, deodoranty nebo potřeby na holení od dm značky Balea MEN.

Vysoké oblibě se však v poslední době těší převážně přírodní kosmetika. V dm online shopu najdete například značku alverde, která si připravila pro své zákazníky speciální vánoční balíčky, jež budou hýčkat každého nadšence přírodní kosmetiky.

Mezi novinkami z dekorativní kosmetiky rozhodně nepřehlédněte kousky od 183 DAYS by trend IT UP. Aktuální kolekce je jako stvořená pod vánoční stromeček. Celá se třpytí, říká si o pozornost, nebojí se čelit výzvám, jaké s novým rokem tradičně přichází. Takový dáreček ocení každá milovnice beauty trendů.

Péče o nejmenší
Také malé děti si zaslouží péči. S dětskou kosmetikou babylove ji dostanou. Sortiment babylove od dm drogerie nabízí pečující přípravky, výživu, plenky i produkty pro čerstvé maminky. Snadno zde tak vyberete dárečky pro kamarádky či příbuzné v roli čerstvých rodiček. Malým princeznám se zase jistě zalíbí roztomilé šampony či sprchové gely od Prinzessin Sternenzauber, pro uličníky bude zase jako stvořená hravá medvědí kolekce SauBär. Kterou vyberete?

Reklama