piškotka

Právě dnes máme pro vás skoro plyšové téma dne – budeme se věnovat vašim i redakčním mazlíčkům.

Staráte se o zvířátko? Štve vás, nebo vám dělá radost? Chtěly byste se pochlubit svým pejskem, morčátkem, králíkem, prasátkem? Posílejte nám vše, co se týká tématu, a můžete vyhrát pěkné ceny.

Jak vychováváte štěně? Co všechno vám doma rozkouše? Co příběhy z venčení? Máte podařenou fotku, jak dělá váš čtyřnohý miláček neplechu, nebo naopak roztomile spí? A co ostatní zvířátka? Kdo chováte kuriózní představitele zvířecí říše? Nebo máte třeba problém sníst babiččina králíka, kterému jste říkala Pepo?

Na e-mailu redakce@zena-in.cz čekáme na vaše veselé i smutné příběhy, názory, fotografie (chlupáče nebo i šupináče, ale vždy připojte několik vět jako výmluvný popisek) apod. I když víme, že budou převažovat pejsci a kočičky, vítaná jsou i morčátka, křečci, králíci, potkani, želvy, hadi, papoušci, rybičky, pakobylky… a podobná havěť. Kromě příběhů či fotografií můžete posílat třeba i dotaz, jak by ostatní chovatelé vyřešili ten a ten problém.

Během celého dne budeme vaše příspěvky postupně zveřejňovat. A pozor! Soutěžíme!!

Redakce vybere vítězku textové části – tedy čtenářku, jejíž příběh se nám bude zdát nej… (…dojemnější, …lepší, …veselejší, …). Vy pak při hlasování vyberete čtenářku, která poslala nejlepší fotku. Na vítěze čeká kniha Digitální fotografie pro ženy, detektivka Soukromá pacientka od P. D. Jamesové, prostředky péče o vlasy od Lybaru a deodoranty Fa pro vašeho (dvounohého) miláčka...

Takže nažhavte klávesnici nebo/i fotoaparát, moc se těšíme na vaše výtvory!